Nädala kokkuvõte 1. - 7.08.2016

Esimene augustikuu nädal on läbi saanud. Kuna augustiga hakkab vaikselt kooliperioodi režiimi tagasi liikumine, siis üritan ka siin hoida korda ja pühapäeviti/esmaspäeviti ikka eelmise nädala kokkuvõtte ära teha.

Nädal oli vaikne. Kuna juulikuu sai trenni poole pealt väga rahulik, siis ei tahtnud kohe hullult nö tagant järgi tõmblema hakata. Võtsin rahulikult ja tegin trenni täpselt soovide ja võimaluste, mitte kava järgi. Nädal tuli välja selline:

E: puhkepäev, aktiivsus 101%
T: pikk jooks (1 tund 22 minutit, keskmine pulss 161) - jooksin vennaga koos ja ta hoidis veidi kõrgemat tempot, kui harjunud pika jooksu puhul :D  aktiivsus 192%
K: tubane trenn (27 minutit, keskmine pulss 120), aktiivsus 100%
N: tubane trenn (20 minutit, keskmine pulss 117) , aktiivsus 103%
R: tubane trenn (46 minutit, keskmine pulss 113), aktiivsus 110%
L: tubane trenn (30 minutit, keskmine pulss 132), aktiivsus 106%
P: tubane trenn (35 minutit, keskmine pulss 111), aktiivsus 102%

Nädala keskmine aktiivsus tuli 116%. Sellega sai mööda teine nädal, kus igapäevaselt on 100% käes. Järgmisel nädalal üritan keskmist veidi tõsta. Iga nädalaga veidi võiks kõrgemale saada seda. Eelmine nädal oli 111% keskmine.

Söömise poole pealt on probleemiks olnud õhtud. See näksimine ikka. Kaalu seega pole just eriti langenud. Või tegelikult, on 1 kg alla läinud (83,5kg oli täna hommikul), aga arvestades, kui palju mul on selle nädala jooksul näksimist sisse tulnud, siis see tulemus võiks olla tunduvalt parem.

Nüüd alanud nädalal on Priit juba tööl ja seega käimist ka tunduvalt vähem. Äkki päevad läbi kodus toimetades saan ka oma toitumiserutiini üles leitud. Loota ju võib, sest hetkel pole üldse sellist tunnet peal, et nüüd ma lammutan alles selle toitumisega. Trenniga jah, ajan oma aktiivsust usinalt taga, aga mitte miski ei takista (vat kui nõrk see iseloomake mul on) mul õhtul teleka ees istudes tassikest kama juua, kuigi tean, et päeva söögid peaks olema söödud.
Comments

 1. ainult üks jooks? uhh ma polegi ainus kellel jooksukava täitmine ei õnnestu :D Jesssss :D ja mul tundub, et pagan see nädal jääb ka pikk jooks ära :S uhhh aga mõtle juba VIIE nädala pärast oleme stardis :) Lahe ju

  ReplyDelete
  Replies
  1. kui nüüd ilm end ruttu kokku ei võta (ja ma ise ka muidugi :D ), siis võib ka see nädal tulla ühe jooksu nädal. Ööjooks nö kohustuslikus korras vaja ära liduda.

   Aga tõesti, juba viie nädala pärast.. oeh, mul hakkas veidi kõhe... Peab vist veidi tublimaks hakkama, kuti terveks ruttu ravima (mu kärus istuv treener on liiga nohune, et sellise tuulega välja jooksma minna) ja siis tihedamini jooksmas käima.

   Delete

Post a Comment