Nädala kokkuvõte 15.08-21.08.2016

Nädal läbi! Aeg kirja panna, kuidas läinud on. Panen kõige pealt kuivalt numbrid kirja ja siis kõigest pikemalt:

E: puhkepäev, aktiivsus 112% (sai tegelikult kõnnitud 2x5km, aga ma kõndimiseks enam eriti kella treeninguna käima ei pane, eriti kui kõnnin koos lastega)
T: lihastrenn 30 minutit (keskmine pulss123), aktiivsus 100%
K: Intervalljooks 37minutit (keskmine pulss 157), aktiivsustase 100%
N: puhkepäev, aktiivsustase 100%
R: Keskmisel tempol jooks 35 minutit (keskmine pulss 141), aktiivsus 101%
L: Kõnd 1 tund 13 minutit (vööd polnud peal), aktiivsus 111%
P: pikk, aeglase tempoga jooks (keskmine pulss 148), aktiivsus 218%
Nädala keskmine aktiivsus: 120%

Üldiselt võib treeningu poolega rahule jääda. Sai tehtud intervalljooksu (kuigi jah, käruga oli see suhteliselt niru intervall), lühikest ja pikka jooksu ka. Plaanile otsa vaadates jäi üks jooks ära, aga ma ei põe. Olen enda jaoks pannud eesmärgiks igal nädalal vähemalt need kolm jooksu ära teha. Siis võib nädalaga rahul olla.

Lisaks sai see nädal rohkem kõnnitud, kui tavalistel suvenädalatel. Kohe algab jälle kool ja siis tuleb jälle kõndimist ka kõvasti rohkem. Üritangi vaikselt viimaste nädalatega ennast  j(a lapsi ka) jälle kõndimise lainele saada. Üritame ikka nii kaua, kui ilm lubab ja mul aega on, jala kooli/lasteaeda liikuda.

Aktiivsuse koha pealt võiks veidi nuriseda, sest nädala keskmine jäi eelmisele nädalale alla. Siin kohal nädalale üldiselt pilgu peale heites on kohe näha, kus puudujäägid tulid. Oleks teisipäevast reedeni natukenegi rohkem liigutanud, oleks probleem lahendatud olnud. Peaks vist endale päeva eesmärgiks panema 100 asemel 105 vms. 100 tuleb enamvähem täis päevaste tava tegevustega (kui väga istuvat päeva endale ei tekita) ja kui sügisel kõndima ka hakkan, siis 100 ilmselgelt poleks enam nii suur väljakutse. Või teeks nalja ja tõstaks aktiivsustaseme kolmanda peale? Peab mõtlema. See kuu veel muutma ei hakka. Kui, siis uue kuu algusest.

Nüüd söögipool. Mhh, Panin endale poole nädala pealt päris karmilt magusa keelu peale. Muud moodi vist sellest magusaisust, mis viimasel ajal kohutavalt kimbutab, lahti ei saa. Äkki, kui mõned nädalad sunniviisiliselt eemale hoian, saan end kontrolli alla. Hetkel veel see mõjunud pole, loodame, et äkki varsti hakkab magusast eemale hoidmine mõju avaldama ja magusaisu väheneb.

oma aia õunad :) 
Hakkasin see nädal uuesti kupuga massaaži ka tegema. Vahepeal on nii kiire kogu aeg olnud ja läinud meelest ära. Nüüd panin teleka ette selle kupu. Ja jääb hulga paremini silma, kui kuskil kapi nurgal. Nii on ka tihedamalt meeles masseerida. Nüüd kohe, kui see postitus üles saab, hakkan ka tegema (kui Margus muidugi oma unemaalt selle aja peale tagasi pole tulnud).

Ahjaa, kaalukesest ka natuke. Nädala alguse mõned maiustamised rikkusid väheke numbrit, seega suurt miinust ei tulnud. Eile hommikul näitas 81,5kg. Asi seegi. Kuu lõpuni on vähem kui kümme päeva. Saan seitsme ette tagasi küll, sest enam ju ei maiusta ;)


Comments