Nädala kokkuvõte 22.08-28.08.2016

Selle nädala lõpp läks nii pekki kui vähegi annab minna....

Esmaspäev: rahulik rattasõit 52 minutit (keskmine pulss 118) päeva aktiivsus 100%
Teisipäev: puhkepäev 101% (pidin jooksma, aga tomatikatastroof vajas päästmist)
Kolmapäev: lühike rattasõit (12 minutit, keskmine pulss 131) + jooks (6km, keskmine pulss 152), päeva aktiivsus 125%
Neljapäev: Jooksuharjutused 32 minutit (keskmine pulss 123), päeva aktiivsus 100%
Reede: 36 minutit jalgrattasõitu (keskmine pulss 118), päeva aktiivsus 112%
Laupäev: puhkepäev, päeva aktiivsus 101%
Pühapäev: Puhkepäev, päeva aktiivsus 105%

Kuskil kolmapäevast saati oli mul meeletu söögiisu. Konkreetselt iga tund võitlesin isudega. Kuniks neljapäeval alla andsin. Ühesõnaga, kui läks trumm, siis läksid pulgad ka järgi ja enne eilset ei saanud kuidagi rongilt maha.

Eile vaheldusid emotsioonid juhtunu üle pidevalt. Kord kirusin ja vandusin end, siis jälle püüdsin kainelt mõeldes leida põhjust, mis mul sellised isud mängu tõi. Ei teagi, aga üks mis kindel on see, et mu kahenädalane katsetus ilma kavata hakkama saada, luhtus täiega.

Seega tellisin täna hommikul endale aastaks FitCati kava liitumise. Kati lihtsalt on ja jääb mu lemmikuks :) Nii, kui täna tellimus tehtud sai, tuli tuhin sisse jälle. Samas tahaks ikkagi teada, kas see hull isutamine oli tingitud toitumisest, väsimusest, veel millestki kolmandast?

Hetkel ei saa ma kindlasti öelda, et kava ette võtmisega kadusid isud iseenesest. Muidugi mitte, aga eile sai suurem osa neist rahuldatud  ja loodan, et praeguse motivatsiooni ja toitumiskava tasakaalustatud toitumisega, saan järgnevate päevadega asja kontrolli alla.
Comments