Pildipostitus

Marek tahtis minna täna rattaringi asemel rulluisutama. Oskustega pole meist kedagi õnnistatud, aga harjutamine pidavat meistriks tegema ja kui huvi on, siis miks mitte anda lastele võimalus katsetada ja proovida midagi, mida igapäevaselt ei tee. Polnudki juba vähemalt nädal aega mänguväljakul ka käinud, seega panime Marguse esimese une ajaks kodinad kokku ja hakkasimegi kõndima.


Kohale jõudes panime kooli juures pingil rullikad jalga. Natuke esialgu seismise harjutamist ja natuke kõndimist ka. Siis üritasime otsida kõige paremat kohta, et sõitu harjutada. Ega meil seal küla keskel ju miskit head asfalti pole. Auguline ja konarlik igal pool, aga parem ikka, kui kruus ja muld. Lastele võib olla isegi esialgu parem, kui väga sile lõik. Harjutavad paremini tasakaalu hoidma.


Margus muidugi ei jäänud magama kärus, nagu oli lootnud. Elas terve aja teistele kaasa ja kilkas vankris. Minul endal rullikaid pole. Seega jalutasin kõrval ja olin vahel tasakaalupulk. Ja muidugi jäädvustaja. Küll oli vaja pilti ja siis jälle videot. Aga kunagi endal lastel hea vaadata, nii 20 aasta pärast näiteks :)

Kui suurematel jalad väsisid ja mänguväljakule tahtsid edasi suunduda, tuli ka Margusele kummipüksid jalga tõmmata ja ringi tuuseldama lasta. Kus siis magada saab, kui nii head mänguvõimalust pakutakse.


Lõpuks, kui üle viie tunni juba üleval oldud, vajus kutt magama ka. See oli märk mulle, et tuleb suuremad ka kokku korjata ja kodu poole lippama hakata. Enne veel küla poest läbi ja oligi koju tulek. Mõnus päev jälle mööda saadetud!
Ma ei tea miks, aga mulle nii meeldib see pilt:) 
Nii normaalsed me olemegi!
Urr, lõvi tuleb!

Comments

 1. Mul ühed vanad aga ausad K2 rulluisud (~nr40) seisavad siin äraandmiseks…aga sul vist minust väiksem jalg…
  K

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mul ongi 40 suurust vaja. Jalg 39 aga suhtkoht lai, seega rullikatel alla 40 väga proovida pole mütet. Aga aita mul oma identiteeti selgitada, et kuidagu ma need kätte saaks sinult 😁

   Delete
  2. Kirjutan sulle fb-sse täna ;-)

   K

   Delete

Post a Comment