Aktiivne august - kokkuvõte

Minu esimene kuu, mil viisin läbi aktiivse eluviisi propageerimist, sai läbi. Juba ette ruttavalt võin öelda, et olen väga rõõmus, et sellise mõtte peale tulin, sest see oli ülimotiveeriv mulle endale ja väga paljudele teistele ka. Lisaks olen ka rõõmus selle üle, et nii mõnigi ettevõte soovis meie samme ja hüppeid tunnustada loosimiste näol.

Aktiivse augusti eesmärk oli, et osaleja läbiks igapäevaselt enda valikul kas vähemalt 10 000 sammu, endomondoga 7km jalgadel (kõndides/joostes) või täituks aktiivsusmonitoril 100% (aktiivsusetaseme sai osaleja ise valida). Arvesse läksid ainult need päevad, mille kohta osaleja saatis pildi oma tulemusega.

Numbriliselt võiks kuu kokku võtta nii, et ennast osalejaks oli märkinud (algselt küll rohkem, aga aja pikku kadus neid natuke ära) 160 inimest. Nendest 53 saatis mulle näidu iga päev 1.augustist kuni 31. augustini. Umbes teine ports sama palju on neid, kes iga päev näitu ei saatnud, või leidsid ürituse alles siis, kui kuu juba oli alanud ja seega igapäevaselt näitu ei saanudki saata. Ülejäänud olid ilmselt hetkeajendil mõttest huvitatuna "going" pannud, aga päris tegudeni ei jõudnud.

Kui rääkida neist, kes jõudsid need 31 päeva ka edukalt seljatada, siis mul on nende jaoks vaid kiidusõnad! 40 tublit ja motiveeritud naist! Läbi vihma ja lõõskava päikesega. Väga palju oli neid kommentaare, et "ilma väljakutseta poleks läinud " või "ainult selle pärast läksin välja, et mitte läbi kukkuda selles väljakutses". Seega lisamotivatsioonist ürituse näol oli kasu :)

Ma loodan, et kõik tublid osalejad jätkavad aktiivselt liikumist. Olgu siis meie "aktiivse septembri" grupis või omaette. Just see ju asja eesmärk on, et see liikumine kinnistuks meie eluviisi ja me leiaks ka kiirematel ja tegusamatel päevadel aja enda liigutamiseks.

Suured tänud kõigile toetajatele:
Kui ette poole vaadata, siis ka septembris on mõningaid auhindu välja loosida, kuid hetkel veel mitte nii palju, kui eelmisel kuul. Seega, kui mõni ettevõte loeb seda ja leiab, et ka temal on soovi veidi meie tublisid osavõtjaid tunnustada, siis võib minuga ühendust võtta.

Lõpetuseks ütlen veelkord suur aitäh meie toetajatele, suur aitäh kõigile osalejatele! Loodan, et september tuleb vähemalt sama aktiivne või veel paremgi. Praegust osalejate arvu vaadates võib loota tõesti, et kuud kokkuvõtvad numbrid tulevad veelgi paremad.

Minu august

Comments

 1. Nii tubli algatus ja väga motiveerivad grupid!
  Väikestest sammudest saavad suured teod, seega usun, et tänu sinu ideele saab nii mõnigi osaleja liikumispisiku. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma ise loodan ka, et kui kasvõi mõnele see pisik külge jääb, on väga hea! Ja kui selle toel isegi talve aktiivsemalt üle elan, siis on kohe eriti hea :D (loodan sellest ise tuge saada, et ka talvel end ikka jooksma ajada)

   Delete
 2. Minul on küll nüüd muidagi juba harjumus, et naljalt alla 12000 sammu ei tee. See peab olema ikka erandjuhus. Noh, haigus või midagi sellist. Seega aktiivne august oli minu jaoks igati edukas ettevõtmine. Aitäh Sulle! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. No ja sa oled veel rase, nii et ülitubli oled ikka!

   KAs paned ka lõpuni välja, nagu üks augustikuu osaleja? Üks päev enne sünnitama minekut sai veel tublisi 100% täis :D :D

   Delete
  2. Ei tahaks küll kehvem olla. Samas ei julge ennast septembrikuu ettevõtmisega siduda -äkki tekib vajadus laiselda:)

   Delete

Post a Comment