Kas minus on selgeltnägija võimed?

Kirjutan teile veidike kummalistest juhtumitest, mis viimasel ajal on mul olnud. Kui enne mõtlesin, et lihtsalt kokkusattumus, siis peale eilset oli küll tunne, et hakka või selgeltnägijate tuleproovi kandideerima. Ei, tegelikult kuhugi kandideerima ei hakka, aga loe ja avalda arvamust, kas sinu arvates on need juhtumid pigem kokkusattumused või on mul mingid peidetud võimed :)

Esiteks. Vaatasin Eesti selgeltnägijate esimest osa. Kardina taga on midagi, mille peavad kandideerijad selgeks tegema. Paluti televaatajal ka ennustada. No ma ikka siis proovisin mõelda, et mis seal võiks olla. Pähe tuli mõte, et seal on naisterahvas ja ümber jalgade hüplevad mingid väiksed loomad. Neid tundus olevat seal palju ja hüplesid kuni põlve kõrgusele. Loogika alusel arvasin, et äkki koerad.

Mis seal kardina taga siis oli? Oli naisterahvas, kes istus jalad põlvini akvaariumis ja ta jalgade ümber ujus päris suur hulk kalasid. Ühesõnaga suhteliselt täppi ikka inimese kohta, kes ei tee mitte mingit pidi selgeltnägemisega tegemist.

Reklaamipausi ajal vahetasin kanalit, aga tagasi panin täpselt siis, kui oli pilditest. Kandideerija pidi ära arvama, milline neljast piltidel olevast inimesest on surnud. Olgu, siis kokkusattumuse tõenäosus on suhteliselt suur, aga mul ei olnud kahtlustki, et peaks valima mõne teise pildi. Mis välja tuli? Õige valisin.

Aga nüüd kolmas juhtum, mis juhtus eile. Sõitsin trennist koju ja mul oli millegi pärast tunne, et Margus on õues toariietes ja nutab seal. Kohe nii tugev tunne, et helista või Priidule ja küsi järgi. Aga no absurd ju?!?!

Koju jõudes nägin, et Margusel olid teised riided seljas, kui minust ta maha jäi. Küsisin kohe, et mis juhtus, et riideid vahetatud. Priit ütles, et sel hetkel, kui ta oli korraks toast ära läinud, oli Margus välisukse lahti teinud ja ise õue läinud mind otsima. Ja muidugi toariietes!

Ajab veidi mõtlema ju, et mis värk on???


Comments

  1. Kusjuures tundub, et mingi värk toimub nende asjadega praegu. Me kutiga vaatasime ka kodus seda sama selgeltnägijate värki ja proovisime samamoodi arvata. Selle kardina ül ajal pakkusin mina, et on naine ja kutt pakkus, et on kalad akvaariumiga :D suht täppi ju kahepeale. Siis samamoodi pakkusime õigesti, kes on surnud. Teises osas olid mingid naised, kellel olid foobiad ja väikest lõiku vaadates tekkis mul tunne, et kellelgi neist on putukafoobia, ühel oli liblika foobia, enam vähem ju :D igatahes tahtsin öelda, et meil tekkis sama värk kodus :D

    ReplyDelete

Post a Comment