Küll tehnika võib keeruline olla

Üritasin täna lõpuks live´i teha. Olin eelnevalt netist ainult nii palju lugenud, et postituse tegemiseks vali "live" ja enamvähem valmis sa oledki. Millegi pärast minu telefon nii koostöö aldis polnud.

Esialgu kuskil 3-4 katsetust ei hakanud aeg üldse jooksma. Omaette mulisesin ja üritasin saada arvutis ka pilti tööle, aga ei midagi. Viienda katsetusega oli küll sama lugu, aga kuidagi hakkas ta pärast ikka tööle ka. Ainult, et häält ei olnud.

Ma olin juba suhteliselt alla andmise ääre peal, aga mõtlesin ühe korra veel katsetada. Ja siis lõpuks hakkas tööle. Isegi häält tuli! Aga, kuna ma olin telefoni juba seina pistnud ja just sellise koha peal, kus levi oli ütlemata niru, siis pilt polnud just kõige toredam. Kuna Margus ka nõudis oma osa minust, siis väga pikalt rääkida ei jõudnud. Kell oli nende katsetamistega nii 1,5 tundi edasi ju liikunud juba ja mul oli vaja sada muud asja ära teha enne, kui lapsed koju tulevad.

Aga siiski natuke kaks sõna sain rääkida. Kes tahab, võib siis mu blogi FB lehelt neid järgi vaadata. Homme üritan umbes samal ajal (nii 9-11 vahel) uuesti proovida ja seekord vast juba veidi edukamalt! Kui kellelgi on mingeid kindlaid küsimusi, millele vastust tahaks, siis jätke kuhugi, kust ma neid näeks ja vastan. Üldiselt aga jututeemaks saab sama, mis pidi tänagi olema - toitumine, trenn ja "pahad" toiduained mu kappides.


Comments

  1. Ma ei näe kunagi reaalajas teiste LIVE-videot ja märkasin seda siis kui sain vaadata kõiki videosid alles siis kui live-esinemine läbi oli. Ei tea miks :(

    ReplyDelete
    Replies
    1. Huvitav. Kusjuures ma enda arust ei muutnud midagi, et üks hetk live´is aeg käima hakkas või näiteks hääl peale mitut katsetust tööle hakkas.Nagu ma aru saan, siis üleüldse see live ülekande variant on praegu veel selline väga uus ja kergelt katsetuse faasis, siis ilmselt sinna ämbrisse võib need kalad kõik visata.

      Delete

Post a Comment