Aktiivne september kokkuvõte ja nimevahetus grupis

Teine kuu minu pisikest ettevõtmist on läbi saanud. Kuu aega on terve hulk naisi end pingutanud ja vaeva näinud hoides end kuu aega võimalikult aktiivsena. Kuigi mina ise natuke ebaõnnestusin see kuu oma 5 puhkepäevaga, siis tublisid naisi jagus sellest olenemata rohkem kui varvastel-näppudel kokku kannataks lugeda.

Kokku osales septembrikuu väljakutses 76 naist. Nendest 47 naist (nimeliselt välja toodud grupis) suutis täita eesmärgi, mis nad olid endale kolmest variandist (10 000 sammu, 100%, 7km jalgadel) valinud. Eesmärgi täitmise tingimuseks oli ka see, et kuu jooksul võib võtta kolm puhkepäeva (pidi olema küll kaks, aga kuna ma ise kuu alguses andsin ühe päeva vabaks, siis arvestasin kuu lõikes kolme päeva).

Nagu ikka, sai iga nädal tublimate seas väike loosimine korraldatud. Selle kuu toetajateks olid kleidipood.eu,  Moonika Tupperware, Pärnu seikluskeskus ja Sport ajakiri. Kui mõni ettevõte soovib ka meie väikseid väljakutseid toetada, siis ootan heameelega pakkumisi.

Oktoobris jätkame oma väljakutsega, nagu ikka. Aga paljude osalejate palvel jääb kuu jooksul lubatuks seekord 4 puhkepäeva. Ehk loosimistel osalevad kõik need, kellel on maksimaalselt 4 puhkepäeva, millest nad ise ka on märku andnud.

Kuna igakuiselt nime muutma hakata oleks nõme, siis tegime grupisiseselt nimede hääletuse ja uueks grupinimeks sai "mina viitsin!". Seega, uued liitujad leiavad selle nime järgi grupi üles. Või siis vajutage SIIA ja saategi kohe liitumistaotluse saata. Uued liitujad on alati oodatud!

Järgmine kokkuvõte juba novembri alguses :)


Comments