Helkurripats - ole nähtav!

Nagu ma eelmises helkuriteemalises postituses (SIIN) mainisin, siis Maanteeamet on välja toonud ühe viisina, kuidas enda teekonda turvalisemaks muuta, isetehtud helkurripatsid. Aga mõningad inimesed (loe:mina) on käsitöös veidi kehvad. Olgem ausad - kohe nii kehvad, et isegi naabrimees soovitaks mul ilmselt see helkurripats osta, mitte ise valmistama hakata.


Minu õnneks on see täiesti võimalik. Nii ma hakkasingi otsima. Leidsin üks päev Facebooki avarustest Helkurripatsid. Istusid seal piltide peal reas ja olid nii nunnud, et söö või ära (söödavad nad siiski ei ole). Eriti need kiililised, kes võitsid mu südame sekundiga.

Kui lehte lähemalt uurisin, siis nägin, et seal oli niisama rippuvaid ripatseid ka. Igat sadat värvi ja ka helmed olid eri värvi saadaval. Ühesõnaga vali aga värv ja disain ning täpselt sellise saadki. Kas pole mitte äge?!?

Miks oleks helkurripats väga hea valik? Esiteks on see helkur! Iga lisahelkur, mis pimedal ajal sul jope, koti, kombeka, mütsi või kes teab veel mille küljes ripub, on võit autojuhile, kes sinust mööda sõidab. Sa tõstad sellega tõenäosust, et sa oled autojuhile nähtavam.


Teiseks on see nii ilus asi, mida luku külge riputada või siis hoopis võtmehoidjaks panna (keegi ei keela ka kaks ühes kasutada). Isegi kui see ripats ei aitaks pimedas su elu päästa, siis võiks ta ikkagi koti küljes ainuüksi oma välimuse pärast rippuda. 


Kolmandaks on see puhas Eesti käsitöö, mille on valmis teinud kahe armsa Eesti naise näpukesed. Kui on valida ilumaailmas masstoodanguna, igaühega täpselt samasuguse toote või just sinu iseenda eelistuste järgi tehtud käsitöö vahel, siis.. no ikka tahaks ju endale miskit unikaalsema välimusega kaunistust, mida kellelgi teisel pole :)


Ega kaua ma ikka jutustan, kui ilusad ja head need helkurripatsid on. Ma parem lasen ühel teist ise järgi katsetada! Loosin koostöös helkurripatsite tegijatega välja ühele võimaluse saada enda soovide järgi tehtud ripats. Olgu see siis niisama rippuv või minu lemmik kiilivälimusega - selle saab võitja juba ise kokku leppida.

Aga ütlen veel ära ka selle, et kes ei jaksa oodata või loosiõnne katsetada ei taha, siis kuni 8.novembrini kehtib suure helkurripatsi tellimisel soodushind (8 eurot), kui öelda salasõna MARIS8. Ja jällegi, võid lasta teha nii unikaalse kui ise soovid. Või siis valida juba valmisolevate toodete vahelt.

Loosimises osalemiseks vajuta SIIA.


Comments