Ma helendan!

Viimases postituses seoses helkuritega kirjutan veidi meie endi helkuri kasutusharjumustest ning mida selle juures võiks parandada. Kuigi helkuri kandmine on miski, mis on mulle väga oluline, võib vahel ka minu kapsaaeda kivi visata antud teema suhtes. Aga hakkame üks haaval lahti seletama, kes kui palju meil helgib ja helendab.Margusel eraldi helkurit küljes kombekal ei ole. Kui me käruga seikleme hämaras või pimedas, on tal kärule peale tõmmatud vihmakile, millel on helkur käru taga (ehk siis Marguse selja taga, ta istub näoga minu poolt) ja käru külje peal (paremal küljel, et kui tee ääres kõnnime, siis on tee poole helkur). Kuigi me väga tihti pimedas välja ei satu, siis udust ilma juhtub täitsa sagedalt ning udus on helkurist samuti päris palju kasu.Mareli ja Marekul on terve posu helkureid jope/kombeka küljes. Lisaks on Marekul selline koolikott, mis on väga hästi helkurite ja neoontoonidega ära kaunistatud. Lisaks on neil mõlemal paremal pool rippuv helkur ja vahel veel lisaks käe peal selline helkurpael, mis rullub ümber käe. Neid helkurpaelasid on meil kodus päris mitu  - kasutan neid ka joostes jalgade ümber panemiseks.


Mina olen meie pere kõige kehvem helkuri kandja (kui koerad välja arvata). Häbi küll tunnistada, aga nii see on. Mul on küll helkurid küljes, aga arvestades, et ma olen kõige tihedamini tee ääres, siis peaksin ma olema ekstra helendav. Õnneks nüüdsest see muutub, sest SecoSport saatis mulle terve karbi WOWOW ekstra hästi helendavat varustust, et ma saaksin õues ohutult trenni teha ka pimedal ajal.


Ma sain endale WOWOW sarjast nokamütsi, kindad, jooksujaki, helkurriba, 2 erinevat LED tuledega helkurit (SEE ja TOO). Lisaks said kõik mu lapsed endale oma isikliku WOWOW helkurvesti, millega on nad väga hästi nähtavad pimeduses.


Nokamüts on väga mugav ja nii ilus. Kuna mul peab jooksmise ajal müts peas olema, siis võin juba ette öelda, et minu poolt saab see müts päris korralikud katsed kvaliteedi kontrolliks. Eks annan teada, kumb enne alla annab, kas mina või müts :D


Jooksujakk on ka väga mõnus. Hetkel olen selline kahe suuruse vahepealne, aga võtsin igaksjuhuks numbri suurema. Tahaks ikka talvel paksema kihi peal ju ka kanda seda. Õigesti tegin, sest proovisin kohe katsetuseks sellise paksema trenniriietuse peale ka ära ja täitsa mõnusalt jäi veel ruumi vabalt liigutamiseks.

Kinnastest ma vist ei pea rääkimagi, sest olen täna juba Instagramis ja blogi FB lehel jaganud vaimustust nendest. Lihtsalt super ägedad. Kõige ägedam osa ilmselt mu talvisest jooksuriietusest. Lisaks sellele, et nad on helkuriga kaetud, on nad seest nii mõnusalt pehmed ja soojad.


Kõike helkureid ma kohe täna katsedada ja endale külge ei jõudnud panna (jalgadele lähevad edaspidi LED helkurid), aga tegime suuremate lastega osalise katsetuse ööpimeduses ära. Täitsa hästi helendasime mööda õue ringi. Eriti mu kindad, mis on ikka nii nii ägedad! Ja muideks, neid kindaid on ka lastele saadaval SIIN.


Tuletan meelde, et ühe LED tule, laste helkurvesti ja helkurteibirulli on võimalik ka teil võita, kui osalete loosis SIIN.


Comments