Nädala kokkuvõte 17.10-23.10.2016

Nädal jälle möödas ja aeg kokkuvõtteid teha. Sel nädalal on asi veidike tagasihoidlikum olnud, sest mul oli plika kodus haiglane. Seega pikematele jooksuringidele ei saanud üldse mõeldagi. Aga sellest olenemata sai täitsa asjalik nädal.

Esmaspäeval oli kohustuslikus korras Myfitnessi treeneri trenn. Ütlen ausalt, et kui mul poleks kuukaarti ostetud, siis ma sel päeval oleksin vist luuserdanud. Margus tegi öösel mingit tsirkust ja uni peksis jalaga tagumikku juba enne lõuna aega. Aga kuna koolitööd ootasid tegemist, siis ei saanud ka lapse päevaune ajal silma looja lasta. Aga nagu ütlesin, kuukaart päästis päeva ja sain ilusti tunnikese higi endast välja pigistada.

Teisipäeval oli väga rahulik päev. Mu pulsikell näitas magama heites aktiivsuseks hädised 25%. Tingitud oli see sellest, et istusin päev otsa arvutis ja tegin koolitööd. Olin nõus ohverdama oma plaanitud jooksutrenni, sest hoog oli sees ja käsil olid väga huvitavad kodutööd. Magister ongi seepärast nii mõnus (vähemalt veel), et ained on juba väga spetsiifilised ja iga korraga saab maitsta enam konkreetset töömõnu.

Kolmapäeval läksin jälle rühmatrenni, kus seekord oli HIIT + ülakeha trenn. Supermõnus oli! Koju sõites olime mõlemad trennikaaslasega väsinud, aga see oli see õige väsimus, mille tunde järgi trenni tegelikult minnaksegi. Sa saad iga oma keharakuga aru, kui palju sa selle trenniga enda kehale head tegid :)

Neljapäeval tuli ikka kargud kõhu alt välja ajada ja väiksele jooksuringile minna. Polnud juba juba nädal aega jooksma saanud ja see ei kõlvanud kuhugi. Eriti, kuna laupäeval oli algamas selle aasta esimene virtuaaljooks, kuhu ma terveks hooajaks end juba ära registreerisin. Virtuaaljooksude kohta saab infot SIIT. Sel päeval jooksin ma 5km, nagu on ka kõige lühem võistlusdistants virtuaaljooksul.

Reedel võtsin vabalt. Kuna hommikul varakult tulid juba teeremondimehed, siis jalgu neile siblama ei saanud minna. Kodus ma tubastes tingimustel jälle väga ei taha midagi teha viimasel ajal. Seega võtsin vabalt lubadusega laupäeval kohe hommikul  üks võistluse 5km lõik ära joosta.

Laupäeva hommikul  oli meeletu tuul. Aga mida sa teed, kui tahtmine nii suur on. Tuli oma uued kindad kätte panna ja jooksujakk selga ajada ning tuult taga ajama minna. Pigem sai sellest küll poksimatš, sest tuul mitte ei tahtnud mul selja taga olla, vaid ikka vastu puksida.  Sel momendil oskasin vaid õnne tänada, et mul nii hea riietus seljas oli. Tuul läbi ei puhunud, aga kogu aeg oli olemas piisav tuulutus, et jaki all nahk ja riided vastikult märjaks higist ei läheks.

Pühapäeval algas päev ühe korraliku fotosessiooniga Türil Tolli pargis. Sellest räägin pikemalt, kui pildid kätte olen saanud. Kuigi pildistamisel sai joosta, hüpata ja plankugi hoida nii mõned minutid, siis sellega polnud veel päeva sportlikuim osa alanud. Peale pildistamist läksime Türi valla 11. spordipäevale. Sellest kirjutan ka juba pikemalt eraldi postituses (SIIN).


Seega nädala saagiks sai 2 rühmatrenni ja 2 jooksutrenni. Ega rohkemat ma praeguse elutempo juures ei saagi tahta (kuigi harjumatult vähe on seda trennikest). Jooksud võiks vaid veidike pikemad olla, siis saaks juba väga rahul olla :)

Söömisest nii palju mainin, et sain ilusti kohe esmaspäevast uuesti rajale tagasi ja üleüldiselt olen oma nö mugavustsoonis jälle. Sai küll korra siin maiustatud (jäätist sõime), aga see ei tekitanud üldse sellist tunnet, nagu tavaliselt maiustamine tekitab. Ehk siis ei tekkinud seda "nagunii on päev pekkis" käega löömist.

Kaalust jätkuvalt ei tea midagi. Usun, et seal väga suurt muutust ei ole, sest kuuseis on lihtsalt selline, mis kaalulangust ei soosi. Aga cm-id on jätkuvalt mu sõbrad :) Siiski pean ma endale uuesti meelespea panema, et kaalule uued patareid lõpuks ostetud saaks!

PS! Selle nädala võit oli see, et sain oma t-särgi ja SD-st tellitud talveretuusid kätte. Mõlemad on L suuruses!!! Seega, head-aega igasugused X-d! Te pole enam mu riiete sedelitele oodatud!


Comments

 1. See tunne kui enam x-idega riideid ei pea vaatama on ikka nii nii mega hea ��

  ReplyDelete
  Replies
  1. See on tõesti mega hea. Esialgu tellisin küll suure hirmuga, et äkki on väike. Aga ei, ilusti parajad ja pigem on isegi hingamisruumi, kui et pigistaks :D

   Delete
 2. OSTA PATAREID ÄRA!!! :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. 😀 saadan parem Priidule sõnumi, et ostku ära. Siis äkki jõuab see patarei selle aasta numbri sees kohale 😊

   Delete

Post a Comment