Nädala kokkuvõte 24.10-30.10.2016

Nädal jälle möödas. Aeg vaadata tagasi ja analüüsida natuke.

Esmaspäeval käisin rühmatrennis. Seekord tegime bodycombatit jälle. Mulle ikka hullult meeldib see. Esiteks hoiab pulsi mõnusalt laes ja samas on nii hea kujutada ette kedagi ja siis äsada nii, kuidas torust tuleb :D :D Saab ennast korralikult tühjaks rabeleda.

Teisipäeval  käisin jooksmas. Tegin 5km lõigu (virtuaaljooksu nädal ja tahan sinna võimalikult palju jookse kirja saada). Tahtsin proovida meie uue tee (kirjutan kunagi teine kord pikemalt) ära. Lisaks uuele teele oli maapind parajalt lögane lumeollusest ka, mis maha tuli.

Ilma vankrita jooksmiseks oli tee täitsa hea olenemata ilmast. Vaatasin esimeste km-te aja järgi, et tuleb ilus alla 30-minutiline jooks. Aga siis ärkas Margus üles ja vankriga mööda seda löga joosta polnud üldse nii mõnus. Eks tee veel kinni sõitmata ka ja iga kivi segas rattal veeremist. Ühesõnaga aeg nii hea ei tulnud, kui ootasin. Trenn sai siiski tehtud.

Kolmapäeval käisin jälle rühmatreeningus. Kolmapäevaga sai mu kuukaart ka läbi. Nüüd mõtlen, kas osta uus või hakkan iga kord piletit ostma. Ühtpidi on kuukaart hea, sest motiveerib minema ka siis, kui ei viitsi. Samas mul on motivaatoriks see ka, et ma ei käi üksi. Kui teine käija on alati valmis minema, siis ei saa ju alt vedada :D :D

Neljapäevast laupäevani mingit üleliigset liigutamist ei toimunud, sest oli kooli nädalavahetus. Täpselt nii palju, et hommikul autoparklast koolimajani ja tagasi. Aga ma pargin veidike koolimajast kaugemale, nii umbes 15 minutilise kiirkõnni kaugusele, et päris istuvad päevad ei oleks.

Pühapäevaga sai läbi esimese virtuaaljooksu nädal. Kuna ma tahaks igal virtuaaljooksul vähemalt 2-3 jooksu ära joosta, siisoli plaan jooksma minna. Kohe, kui koolipäevade jooksul korraldatud segadused ära jõuan koristada ja veidi õpitud ka. Juhtus aga nii, et kõike korda ei jõudnudki ja õppida jõudsin rohkem, kui plaanisin :) Õhtul läks ootamatult kiiresti pimedaks ka (kella keeramine jõuab mõnele veidi hiljem kohale, mis teha). Seega tuli järjekordne puhkepäev.

Söögi poole pealt oli nädalavahetuseni kõik ok, aga laupäev-pühapäev läksid veidi aia taha. Samas kaal näitas 78,9kg :) Seega väga kobiseda midagi ei saa :D

Järgmisel nädalal ilmselt trennidega on sama nirusti, sest nädala kodutööde ja ülesannete nimekiri on pikem kui lehekülg. Iga sekund tuleb produktiivselt ära kasutada ja kui lisaks rühmatrennidele kasvõi korragi õue jooksma saan, siis võib nädala edukaks pidada. Aga vaatame, kuidas välja kukub.


Comments