Sport teeb elu paremaks!

Panin viimasel ajal järjest tihedamini tähele, et nii mõnigi spordipluus oli hakanud seljas lotendama. Üldiselt mulle meeldib, kui trennipluus on pigem suurem kui väiksem, aga osad lemmikud hakkasid ikka juba liialt kartulikoti mõõte võtma mu seljas. Seega tuli leida uus variant trennis käimiseks.

Aga eks ma veidi ikka edev inimene ole (ega muidu blogi ei peaks, onju), seega ei tahtnud mingit tavalist pluusi enam.Tahtsin midagi, mis on igati MINU pluus. Teadsin, et seal peaks peal olema mu blogi aadress ja mingi lause, mis kirjeldaks minu praegust ellu suhtumist. Ühesõnaga- tuleb teha omanäoline tellimuspluus.


Kui netimaastikul ringi hakkasin uurima, siis ega väga palju firmasid ette ei jäänud, kes pakuvad ka sportpluusidele oma kujunduse trükkimist. Ma ei tea, kas seal on mingi vahe sees trükkimisel, mis materjalist pluus on, aga minu jaoks oli väga oluline, et ei oleks tavaline puuvillane t-särk.

Eks natuke mängis rolli firma valikul ka see, et kuivõrd head tagasisidet ma olen mingi firma kohta kuulnud ja mingil määral ka hind. Nimesid vaadates tuli meelde, et kunagi sai Priidule isadepäevaks tass tellitud kohast nimega NetiKink ja jäin tookord nende tööga väga rahule. Uurisin kodulehelt kohe, et kas nad pakuvad ka spordipluusile trükkimist ja otseloomulikult oli see üks variant nende spordisõpradele pakutavas valikus (valikut vaata täpsemalt SIIT).


Üks väike probleem tekkis seoses sellega, et ma mõistsin välja lugeda pluusi infost, et võimalik on trükk ühele poole pluusil, aga ma tahtsin kahele poole. Kirjutasin neile oma palvega ja selgus, et päris nii ikka pole. Saab mõlemale poolele ka. Seega saabus (sponsortootena) mulle koju täpselt selline pluus, nagu tahtsin.

Praeguseks on esimesed proovid-trennid-pesud juba ära tehtud ning olen väga rahul pluusiga. Hea on, et pluusi suurusel valikul ikka end üle mõõtsin ja pluusi infost leitavate mõõtudega võrdlesin. Viimase hetkeni arvasin, et peaks ikka XL võtma, kuigi mõõtude tabeli järgi oleks pidanud L suuruse valima. Aga kui pluus kohal oli, siis oli hea meel peeglisse vaadata, L suuruses pluus ilusti paras :D


Lisaks pluusile saab Netikink.eu lehelt tellida väga palju erinevaid tooteid. Selliseid, millele saate ise kujunduse teha kui ka neid, millel on juba äge ja vaimukas pilt/tekst peale pandud. Kui kellelgi on mõnel spordisõbral sünnipäev tulemas või äkki keegi tahab isadepäevaks isale midagi tellida, siis soovitan kindlasti vaadata SIIA, et saada parimad pakkumised ;)


Comments