Trenninädal 10.10-16.10.2016

Pole päris pikalt teinud trenni kokkuvõtvaid nädalapostitusi. Ma ei tea, kas teie ka, aga mina ise olen nendest puudust tundnud, sest nendega põhjal on väga hea enda jaoks üldpilti analüüsida ja mitte kinni jääda ühe päeva (eba)edusse. Seega nii palju, kui mul vähegi jaksu on, kavatsen neid edaspidi jälle teha.

Esmaspäeval, 10. oktoobril, sai tehtud lausa kaks trenni. Esmalt tegin hommikul väikse jooksu. Selline 22minutiline kerge sörk. Sai keha hommikul korralikult käima ja natuke särtsu sisse. Õhtul käisin Võhmas trennis.

Teisipäeval, 11. oktoobril, käisin jooksmas. Plaanisin küll teha pika, tunnise intervalljooksu, aga ei osanud ilma õigesti hinnata. Seega hakkas mul kiirelt väga väga palav, otsapidi koju tagasi jõudmise ajaks olin kindel, et kui riidekoormat vähendan, siis nii märja nahaga on tõenäosus tuult saada päris suur. Seega katkestasin jooksu poole tunni pealt.

Kolmapäeval, 12.oktoobril, käisin Võhmas trennis jälle. Seekord oli teemaks bodycombat. Mulle nii meeldis! Järgmise nädala esmaspäeval pidime jälle seda tegema. Kaloreid põletas ka senistest Võhmas trennidest kõige enam :)

Neljapäeval, 13.oktoobril,  plaanisin teha puhkepäeva, et nädalavahetusel üks pikk jooks ette võtta. Aga kuna tuli plaanimuutus ja pidin õhtuks ühte kohta jõudma ja liikumiseks olid vaid enda jalad, siis tuli plaan ümber teha ja jooksuga minna. Sai 47 minutit joostud.

Kuni neljapäeva õhtuni oli toitumine väga hea. Siis, aga sõin kooki üle pika aja ja ma keerasin ikka täiesti ära. Täiesti jube, kuidas suhkrusõltuvus kogu mõistuse pea peale keerab. Korra saad, siis uuesti saada sellesse punkti, kus keha kogu aeg suhkrut ei nõuaks on ikka pagana raske.

Reedel, 14.oktoobril, veel suutsin kuidagi õhtuni hoida eemale magusast (olime sõidus ja seega väga polnudki võimalust midagi kokku keerata endale). Trenni muidugi teha ei jõudnud, aga söömine oli enamvähem tibens-tobens (veidi lahja isegi pigem).

Kui kokku panna üks õhtu ülesöömist, järgmine veidi lahja päev, siis tagajärg on teada. Laupäev-pühapäev läksid täiesti metsa. Uhh, see toidupohmakas. Väga väga rõve! Aga näed, käsi tõuseb ikka sama asja peale, mis seda kehva enesetunnet tekitas.

Kaalust ma väga midagi ei tea, patareid mul jätkuvalt pole. Lihtsalt ei püsi meeles osta see pisike jubin. Üritan täna nii palju meeles hoida, et võtan kaalust vana patarei välja ja see rahakotti panna. Äkki siis on meeles mõnikord poodi sattudes :)

Järgmine nädal üritan tubli olla ja magusast eemale hoida, kuigi ütlen ausalt- vähemalt esimesed kolm päeva tulevad kindlasti tõsised enesedistsipliinipäevad.Aga ma saan hakkama, sest jõulud on vähem kui 10 nädala kaugusel ja mul on eesmärk, mida vaja kätte saada ;)Comments