Vana vs uus FitCat

Kes vähegi on FitCati kavaga viimasel kuul kokku puutunud, teab, et neil on suured muutused käimas. Kellelegi on need muutused head, kellelegi halvad, aga mõjutavad nad paratamatult kõiki. Mõtlesin veidi valgustada enda vaatenurka asjale. Mainin juba ette ära, et mind ei huvita MIKS asjad seal nii läksid, nagu nad läksid, vaid kirjutangi enda, kui kasutaja nägemusest kogu selle loo suhtes.

Üks päev andis Kati teada kõigile FitCati naistele, et tema enam selles firmas asjaosaline ei ole. Ütlen vist enamuste toetusgrupi liikmete nimel, et see oli päris suur löök. Minu senise tervisliku eluviisi teekonnal polnud ma veel kohanud teist nii motiveerivat inimest, kui seda on Kati! Tõsiselt, tema oli see põhjus, miks ma FitCati liitumise ostsin.

Ma teadsin, et lisaks sellele, et tema toitumiskava töötab, suudab ta mind motiveerida ka kõige kehvematel päevadel. Ja ta oligi kogu aeg õigel ajal kohal ja uurimas, et kuidas läheb. Nagu kuues meel või kes teab mis asi, aga ta suutis just siis tulla mind "torkima", kui ma oleks tahtnud kivi alla pugeda, krõpsu järada ja cocat peale juua.

Täpselt nii tubli Kati oligi ja on veel praegugi. Seda lihtsalt mitte enam FitCatis. Meie omavaheline suhtlus kindlasti sellega ei lõppe, et ta enam ei tegutse selles firmas. Mina jälgin tema tegemisi ja kindlasti tema ka minu omasid. Usun, et just tema oleks esimesi motiveerijaid, kui ma omadega põhja hakkaks vajuma või veel rohkemgi, kui mul mingi uus hulljulge plaan tuleb (olgem ausad, ilma Katita pole ilmselt ka poolmaraton plaani tulnud!).

Kuna meie omavaheline koostöö oli superhea, siis võite aimata, kui pettunud ma olin kogu selle muudatuse peale. Eriti, kuna ma olin ju just aastase lepingu teinud. Mõtlesin tükk aega, et mida ma nüüd teen. Kirjutasin muidugi FitCati info e-mailile ka, et mingitki lahendust olukorrale leida, sest sel hetkel olin ma nii pettunud kogu selles olukorras.

Vastus tuli paari päeva jooksul. Mis iseenesest on mõistetav, sest ilmselt on neil praegu käed-jalad tööd täis. Vastus ei tulnud täpselt selline, nagu ma olin lootnud, aga siiski väga viisakas, saadi mu murest aru ja pakuti kaht lahendust olukorrale. Samas olin selleks ajaks veidike maha ka rahunenud ja suutsin vähe objektiivsemalt olukorrale otsa vaadata.

Ma valisin sellise lahenduse, et sain oma liitumist natukene lühendada (selle arvelt sain väikse summa ka tagasi muidugi). Päris ära lõpetamist ma ei valinud, sest olgugi, et Katit enam pole, siis toitumiskava on jätkuvalt seal sama ja sama hästi töötab ta ju ikka. Samas aastat ma ei tahtnud nö kinni broneerida, sest kui ma ei saa sealt enam seda sõbra toetavat tuge, siis mul pole vaja seda liitumist. Toitumistõed on mulle juba praeguse 10 kuu jooksul külge kasvanud. Mulle ongi vaja just seda tuge, mida õhkas eelnevast FitCatist, aga millest praegu pole enam midagi järgi.

Aga ma veel uut FitCati- i maha ei kanna. Loodan, et kui nad seal omadega paika kõik saavad sätitud, üritavad nad jõuda samamoodi kontakti naistega, kellel see kava on tellitud. Kati on loonud neile selleks ideaalsed lahendused - on ju olemas facebook´i toetusgrupp, instagrami konto ja üleüldse on populaarsust kogutud selle lühikese turul oldud ajaga meeletult. Uute nägude töö on vaid seda edaspidigi üleval hoida.

Kas nad saavad sellega hakkama? Eks aeg näitab ja kui mul kord liitumine läbi saab, võin uuesti pajatada, et kas nad suutsid mind ära moosida või jään nö turule otsima uut lahendust, mis mulle nii hästi sobiks.

Lõpetuseks väike võrdlus (ülikehva pildikvaliteediga) minust peaaegu nelja aastase vahega. Siia perioodi jäi veel üks korralik paisumine Marguse ootuse näol :) Kaaluvahe on laias laastus 30kg.Comments

 1. Kuna fitcat on algusest peale olnud erik orguse oma (e-krediidiinfo järgi) ja muutusi pole seal tehtud, siis saan aru, et erik ise tegeleb nüüd sellega.
  Ei tea, mis juhtus, aga ausad võiksid nad olla.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Seda kindlasti, et on välja kasvanud (ja juriidiliselt ongi orgu oma) Erik Orgu kavast. Aga reaalselt on alati nii, et see, kes ikka asjaga tegeleb, loob imidži. Näiteks kui ikka mõnes poes on ülikehv müüja, siis ei tõmba sinna minema kuigi pole ju tema pood. Aga kui on hea müüja, kes alati oskab ülihästi abistada, siis lähed kaks korda tihedamini, kui vaja olekski :D

   Loodan, et siis need "müüjad" antud kontekstis suudavad tööd sama hästi edasi teha, kui Kati seda tegi.

   Delete

Post a Comment