Käsitöö šokolaad (Magusad Hetked)

Võitsin mõni aeg tagasi Facebookis ühes loosimises endale käsitöö šokolaadi. Sellega läks veel nii hästi, et tegelikult olin just mõelnud tellida Magusate hetkede FB lehelt ühe tahvli Priidule isadepäevaks, aga siis nägin, et toimub loosimine. No panin siis loosiõnne proovile ja näkkaski :D


Loosimisel osalemiseks pidi valima viie maitse vahel - tume šokolaad, tume šokolaad tšilliga, piimašokolaad, valge šokolaad ja valge šokolaad piparmündiga. Kuna Priit tumeda šokolaadi fänn ei ole (ja lapsed ka mitte), siis valisin valge šokolaadi piparmündiga. Pean ütlema, et ma ei pidanud enda valikus pettuma.

Kätte sain šokolaadi eriti mugavalt. Piisas vaid Võhmasse trenni minna ja oligi šokolaad käes :) Maitsmisega pidin küll kannatama kuni isadepäevani, aga polnud hullu. Peitsin selle kapi otsa ära, et väga silma all ei ahvatleks :D

Kuigi välimus oli lastele väga võõras (eriti kui need sinised osad šokolaadi peal), siis maitsema olid nad julged. Tavaliselt uute asjade puhul ikka tuleb küsida, kas nad juurde ka tahavad, aga siin läks kolm tükki nagu ludinal ja kurdeti veel takka, et miks juba otsas. Aga jätsime issile veidi rohkem maiustamiseks, kui me ise saime. Maitse kohta ütlen vaid nii palju, et väga mõnus oli. Piparmündi maitse polnud üldse nii tugev, kui esialgu kartsin, aga samas piisav, et magusale eriti mõnusa kõrvalmaigu anda. 


Vaatasin Magusate Hetkede Fb lehelt, et nad teevad lisaks šokolaadidele ka komme, torte, võileivatorte, kringleid jne. Ja kuna Võhma trennis käijatele pakuti võimalus ka võhmasse kohale toomiseks, siis on eriti hea võimalus head ja kvaliteetsed söödavat käsitööd muretseda kingituseks või niisama maiustamiseks ;)

PS! sellise šokolaadi tahvli hind on 3 eurot.

PS2! Magusad Hetked toimetavad nii Tallinnas kui Viljandis (viimases küll vist ainult nv-tel)

Comments