Me, myself and I - ehk pildistamine Tolli metsas

Käisime oktoobri lõpus Kristinaga jälle pildistamas. Eelmine kord käis Kristina meie juures kodus ja tegime perepilte (vaata SIIT). Teist pildistamist tahtsin teha sporditeemalist ja kuskil looduskaunis kohas. Kohalikest kohtadest kõnetas kõige enam Tolli mets, seega sinna me suundusimegi.


See oli nii minu kui fotogaafi jaoks esmane kogemus selliseid spets spordipilte teha. Seega olime mõlemad veidi eeltööd teinud, et kuidas ja mida täpsemalt pildistada. Aga siiski, esimesed minutid olid mu jaoks veidi kohmetud, sest ma pole harjunud tegema sporti nii, et keegi pildistab .Lisaks oli väike kohmetuse moment ka võõraste ees, kes pildistamise ajal mööda kõndisid.

Jakk ja kindad:  wowow reflectivewear (secosport.ee)
püksid: only play (Sportsdirect)
Jalanõud: Nike zoomfly 2 (Sportsdirect)
Sellegi poolest saime peale mõningaid võtteid asja liikuma ja vere soojaks köetud. Lausa nii soojaks, et ka t-särgi võtteid tehes ei olnud mul mitte karvavõrdki külm (kuigi kraadiklaas oli suhteliselt nulli lähedane).

Hopsadii :D 

Sai tehtud erinevaid harjutusi, niisama karatud, joostud ja isegi pikutatud. Ühesõnaga kui mingi mõte tuli, siis proovisime. Kui ikka kuidagi normaalselt pildile ei jäänud, siis läksime edasi järgmise võtte juurde ja nii tund aega jutti.


Pildistamise lõpus olin juba täitsa omas elemendis. Ainuke asi mis olukorda rikkus, oli mu mitte nii sõnakuulekas rippuv nahk, mis oma elu mõne pildi peal elas. Aga ma olen sellega juba nii harjunud, et üritasin sellest mitte väga suurt numbrit teha.
jalg tõuseb küll! :D 
Ma päris igat võtet teile siia ei lisanud ka. Mõned nö piilumiseks. Küll neid teisi saate näha järgnevate sporditeemaliste postitustega ;)Comments

 1. Nii ilus oled. Sport teeb kauniks! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! ja tõesti, sport teeb kauniks!

   Delete
 2. Sa näed ikka superhea välja! Väga-väga tubli oled!

  ReplyDelete

Post a Comment