Nädala kokkuvõte 14.-20.11.2016

Ma ei oska selle nädala kokkuvõtet ühegi otsa pealt alustada. Ega siin suurt midagi kirjutada pole. Seitse päeva luuserdamist ja täiega läbi kukkumist toitumise poole pealt. Midagi trenni poole pealt ikka tehtud sai, aga seda enamasti tingitud millestki muust, kui soovist sportlik ja aktiivne olla.

Ma ei tea, kas koolist tekkinud pinge või mis iganes mulle mõjus, aga olin nädala algusest saati nagu täiesti välja vahetatud. Ei tahtnud midagi teha, suu ainult matsus peas ja hea meelega oleks päevad maha maganud. Päris nii teha ei saanud, aga mida rohkem ma toas ringi käisin, seda tihedamini ma külmkapist mööda astusin ja seda sagedamini sattus ka suhu jälle mõni tükk juustu või ampsuke banaani või veel midagi kolmandat kehvemast valikust. 

Sellises rütmis läksid nädala kolm esimest päeva. Esmaspäev ja kolmapäev käisin rühmatrennis ikka ära, aga seda suuresti selle najal, et mul on kuukaart ja ma ei käi seal üksi. Seega, kui ma ei läheks, siis ei saaks tuttav ka minna. Seega kohusetundest ronisin ikka kohale (ja enesetunne tegi pärast suure pai selle eest). 

Teisipäeval käisin tunnisel rahuliku pulsi jooksul ka. Sellest ma nautisin küll igat minutit. Siiski olid need justkui varastatud minutid, sest peas tiksus ikka pidevalt, et ma peaks hoopis toas õppima, koristama või midagi muud kasulikku tegema. Nii palju oli teha, aga ma lihtsalt tahtsin joosta kõikide kohustuste eest! 

Neljapäevast pühapäevani käisin koolis. Aktiivsuse hoidmiseks sai igapäevaselt pool tundi kõnnitud, aga see ei tähendanud veel, et söömise poole pealt ka mingisugune normipiires püsimine oleks toimunud. Hommikud olid alati korralikud pudru vms toiduga. Kaasa võtsin endale banaani söömiseks ja rohkem päeval ei söönud. Mis tähendas, et õhtul koju tulles sai korralikult kõht täis söödud ja magama keeratud. Rohkemaks polnud aega ega energiat, et sest hommikul oli vaja jälle kaheksaks koolis olla. 

Oeh, kaine peaga mõeldes tean täpselt kus mu vead olid sel nädalal ja kuidas neid oleks saanud vältida. Aga kui ikka kett lendab täiega maha, siis kainest mõtlemisest pole midagi kasu, sest enamasti ongi vaja teha korralik restart ja siis ehk saab mootori jälle õigesti käima. 

Selleks, et saaks natukenegi rahulikumalt uut nädalat alustada, tegin endale lisaks koolis käimisele veidi meelelahutuslikemaid käike ka linnas. Laupäeval käis Marek minuga matemaatika loengus kaasas ja peale seda läksime koos šoppama. Et ostlemine liiga väsitav ei oleks, käisime lõunakeskuse AHHAA elamuskinos ka. Nii minu kui Mareku esimene kogemus. Ta natuke oli pettunud, et nii lühidalt see kestis, aga muidu meeldis väga. 


Pühapäeval sai aga suu veidi magusaks teha ja tervislikemaid komme jõulukuuks varutud. Käisin Yummikomme ostmas. Neid saab küll tegelikult ka e-poest tellida SIIT, aga mul oli päris suur tellimus, seega otsustasin ikka ise järgi minna. Ma pole veel kõike maitseid proovinud, aga mango pulgakomm ja koorekommid on küll väga head :) Veel on erinevad puuviljamaitselised ja muidugi ka chillimaitseline ootamas. Ehk kunagi teen neist eraldi postituse, kui kõik ära proovitud. 

Kaalust ei tea tänase seisuga ausalt öeldes midagi. Ei hakanud oma tuju hommikul rikkuma. 77 seal kindlasti pole, 78 ka mitte ilmselt. Ilmselt ei lähe kaalule ka mitte homme ega ülehomme. Eks kui tuju tuleb, siis lähen mingi päev ikka järgmise nädala jooksul. Seniks aga püüan stabiilse olemise tagasi saada, kuigi järgmine kuu tuleb eriti pingeline, sest kodutöid on rohkem, kui ööpäevi nende tegemiseks... Aga eks näis, kuidas välja kukub. 


Eesmärgid... Eelmise nädala omad feilisid ikka hullult. Rühmatrennid said küll tehtud, aga muu koha pealt istun, pea norus, oma nurgas ja häbenen. Aga mis ****sti, see uuesti, eks! Seega uue nädala eesmärgid: 
* 2 rühmatrenni 
* 3 jooksutrenni - üks aeglane pikk jooks, kaks 5km jooksuvõistluse jooksu. 
*  magusat söön ainult 25.november (siis on väga tähtis päev!) 

Rohkem eesmärke ei panegi. Üritame nendegagi hakkama saada! Seega julgelt uuele nädalale vastu (seniks, aga naudin veel ühe maheda koorekommi )Comments