Blogijate jõululoos

Sel aastal teevad blogijad omavahel jõululoose. Seega ilmselt võite päris paljudest blogidest selle kohta ka jõulude ajal lugeda-näha. Mina osalen ka selles loosis. Ma ei taha kirjutada sellest, et mida ma võiks sellest pakist saada. Loodan, et mulle pakitegija käib ise mu blogis, tutvub natuke minuga ja siis valib kingi. Vähemalt minu nägemus asjast on selline. Seetõttu tahangi veidi enda loosipaki välja valimise saagast kirjutada.

Kuna loosisaaja nimi ja blogi aadress olid minu jaoks täiesti võõrad, siis läksin kohe uurima, et mis sorti blogiga on tegemist. Minu jahmatus oli suur, kui blogis oli ainult üks postitus. No nii, kuidas ma saan inimesest aimu, kui pole, mille põhjal arvamust kujundada. Mõtlesin, et olgu, aega veel on. Ehk jõuab ta veel miskit postitada.

Paari päeva pärast uuesti kontrollides, oli blogi kinni pandud. Peksin peaga vastu seina ja mõtlesin, et no kuidas saab mul nii "hästi"vedada. Kirjutasin siis loosi korraldajale, et mida ma nüüd tegema peaks. Õnneks vastas ta mulle veidi aja pärast, et blogi peaks nüüd avatud olema.

Ega sellest palju tolku polnud, sest isegi see üks ainuke postitus, mis eelnevalt üleval oli, haihtus nagu vits vette. Halleluuja, ma ütlen. Õnneks tuli tal siiski (ka ajutiselt nähtavale) üks postitus seoses reisimisega. Lisaks on tal mõned märksõnad enda kohta ikka lisatud ja tehtud blogisse selline "kes ma olen?" põhimõttel tutvustus. Selle alusel ma siis hakkasin kaaluma, et mida ja kust. Üritasin valida kinki nii, et inimese mitu huvi/hobi oleks kingiga seotud.

Lõpuks leidsin (enda arust) väga laheda kingi, mis peaks olema kompott lausa kolmest-neljast märksõnast, mida ta oma blogis enda kohta oli välja toonud. Omaasi, kas inimene ka sellest midagi arvab. Loodan sellest peale jõule ta blogist lugeda. Ehk selle aja peale on postitusi ka juurde tulnud :D

Mida ma ostsin ja kes on see salajane kingisaaja, ma veel siiski ei avalda. Muidu poleks ju põnev. Kui olen posti pannud paki (mida teen ilmselt järgmisel nädalal) ja kingisaaja on selle kätte ka saanud, siis võin teile teada anda.
Comments

 1. Päris keeruline kingisaaja sul :P Minul õnneks väga vedas, väga toreda inimese otsa sattusin! Ja rohkem kui üks postitus oli ka! Päris põnev teema see blogijate loos, see võiks järgmisel aastal ka teemaks olla :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tegelikult on see jah selline tore võimalus tutvuda kellegi blogiga, mõelda, et mis talle võiks meeldida ja teha (loodetavasti) sellega kellelegi rõõmu :) Loodan ka, et järgmine aasta ka on. Minu meelest on tore ka see, et summa on tegelikult sümboolne ja on kõigile jõukohane :)

   Delete
 2. Ka mina osalen ,kuid ei ole veel pakki isegi ostnud..ei kijuta ette mida teha..tegemist in meigi blogijaga☺

  ReplyDelete
  Replies
  1. Uh, ma tänan õnne, et ilublogijat ei saanud. Kuna ma ise olen suhteliselt ilublogide-kauge inimene, siis oleks see ikka paras ports. Loodan, et suudad miskit ägedat välja mõelda ;)

   Delete
 3. Ma osalen ka ja enne, kui end kirja panin mõtlesin pikalt, et mis siis saab kui ilublogija saan - ma olen sellest teemast nii kaugel, kui veel vähegi olla saab. :)
  Õnneks siiski vedas ja sain blogija, kellele meeldib meisterdada. Natukene kergem, kuid ikkagi võõras inimene ja olen niipidi ja naapidi kaalunud, kuid loodetavasti väga puusse ei pane oma valikuga. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oi, meisterdamise blogi on ju nii lahe! Kindlasti kergem, kui ilublogija. Jessas, ma jätan mulje, nagu ilublogijad on eriti keerulised kujud :D Kuigi jah, minu jaoks ongi ja nagu näha, siis ka sinu jaoks :)

   Delete
 4. Kes seda korraldab ja mis summa vaartuses kink peab olema

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kink on sümboolse väärtusega miinimum 10 eurot. Kui palju üle summa läheb, on juba kingi enda otsustada. Korraldajaks on üks blogija, kes idee välja käis :)

   Delete
 5. Mul juhtus nii, et oli olemas kingi idee ja kink. Ja siis sain teada, kellele pean kingi saatma. Uurisin blogi ja selgus, et mu kink kohe kindlasti ei sobi sellele blogijale :D Mitmeid päevi uurisin blogi, et leida viiteid, et mida võiks kinkida. Huvitav katsumus on see blogijate jõululoos :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tõesti huvitav katsumus :) Aga sinust nii kena, et siiski otsustasid blogijat uurida põhjalikumalt, mitte kinkida see, mis esialgne mõte oli. Ma usun, et nii mõnigi kingibki selle, mille on kergelt kätte saanud ja ilma kingisaaja blogisse süvenemata.

   Delete
 6. Õnneks sain loositahtel blogija, kellel postitusi rohkem kui 1. Ja samuti uurisin-puurisin, kellega täpselt tegu, aga ei saanud targemaks, mida kinkida. Seetõttu otsustasin teha sellise lihtsama kingi. Loodan, et meeldib talle. Mina aga ei kirjuta sellest teemast enne, kui peale jõule

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma ise mõtlesin ka alguses sellise nö üldisema kingi teha. Samas ma ise tahaks küll, et kingist oleks mõista, et on vähemalt proovitud mind või mu blogi mõista :D Kuigi jah, kerge see ülesanne pole ja ega ma ju ei tea, kas ka minu kingi saaja on aru saanud, et ma olen ikka ta peale mõelnud.

   Delete
 7. Minu jaosk on kummaline, et sellistel nö blogijatel lubatakse üldse osaleda võiksite teha ettepaneku, et blogija võik ikka olla aasta või kuus kuud ikka bloginud ja omaks rohkem kui 10, 20 postitust, sest siis ma loeks seda blogijaks, muidu võiks ju igaüks end blogijaks nimetada ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Seda küll, aga eks see esimese aasta teema, et ei osatud sellistele asjadele tähelepanu pöörata. Loodetavasti tuleb järgmine aasta ka ja siis juba oleme kõik targemad :)

   Delete
 8. Kes blogija otsustas sellist loosi korraldama hakata? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kui ma nüüd nimega mööda ei pane, siis minu teada on Maryliis nullkulu blogi pidaja :)

   Delete
 9. Osalen ka jõululoosis ja tõesti on raske valida, mida kinkida. Aga mina olen võtnud põhimõtteks selle, et kingin paar enda lemmikut + üritan blogist ka aimu saada, mis tema huvidega sobida võiks ja kas ta on äkki midagi endale tahtnud, aga pole ostnud. No mõned sellised pisikesed asjad.
  Aga endal tegin küll väikese ideedepostituse, et see, kes minu sai, ei pea nii hirmsasti pead murdma, et saab vähemalt otsagi lahti :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. ma ise enda eelistusi ei hakka kirja panema. Ma ise usun, et kes iganes mu sai, siis tal pole just kõige raskem ülesanne kanda. Sport ja tervislik elustiil annab nii laia valiku ette :D

   Delete
  2. Või äkki ikka peaks ka kirja panema. Vaatan, kui aega leian, et süveneda oma soovidesse, siis äkki isegi lisan :)

   Delete
 10. Ma küll sellest osa ei võta, aga kui võtaks, siis just eelistaks ilublogija otsa sattuda :D Nende puhul on eelistustest läbi blogi palju kergem aru saada, kui nt. elustiiliblogijate puhul. Tihtipeale leiab veel lemmikumad brändid ka üles ja tooted, mis eriti rõõmu teevad, ning hops - ongi olemas :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. No seda küll. Äkki isegi saaks infot värvitooni kohta. Samas enamasti on bränditoodetel korralikud hinnad, seega kingi maksumys paneb seal piirid peale.

   Delete
  2. Bränd saab ikka iga nime kohta öelda ju :) Samamoodi on Essence bränd ja nende tooted on mõneeurosed. Kuigi neid ma ise ilmselt ei kingiks, sest kvaliteeti neil suurt pole. Aga nt. vedelaid huulepulkasid teevad ju põhimõtteliselt kõik firmad ja 15-16 euro eest saab päris korraliku juba :)

   Delete
  3. Seda küll, aga mul on kujunenud (eel)arvamus, et ilublogijad on pigem kallimate brändide pooldajad ;) Eks see näitabki minu võhiklikust nende suhtes.

   Aga jätan järgmiseks aastaks meelde, äkki siis satun mõne ilublogija otsa, kes teab :)

   Delete
 11. Panin enda paki blogijale paar päeva tagasi teele kuna peab ümber maakera jõudma teine. :) Sai midagi südamlikku ja ka kohalikku valitud. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kui ma elaks välismaal või paki saaja elaks Eestist kaugel, siis ma ilmselt ostaks ka midagi kohalikku 😊

   Delete

Post a Comment