Uued tuuled

Kuna ma olen täna oma jooksu kilomeetrid läbi jooksnud, köögi ümberkorraldused (saime lõpuks mingisugused kapid kööki) ära teinud, uuritava lapsega uuringu ära teinud ja selle ka kirja pannud, erivajadustega laste lasteaias õpetamise aine kodutööd üle vaadanud ja ära kohandanud, siis ma arvan, et võin natuke lõdvalt võtta ja blogida.

Tahtsin teile kirjutada, et mu toitumise koha pealt puhuvad uued tuuled. Kuna tahan kevadeks ajakirja üht artiklit kirjutada, siis mul on vaja erinevate toitumiskavade kogemusi. Lisaks olen oma eelmises toitumiskavas veidi pettunud (või noh, eks asi läks kehvaks sellest, kui juhtkonnas muudatused olid ja personaalsus koos muudatustega ajama pani). Ah, ei ole mina see, kes väga nina alla miskit hõõruma peaks, seega liigun edasi ja uurin naaber karjamaad 😀

Ühesõnaga sain võimaluse kasutada järgmisel poolaastal Fitlapi toitumiskava. Olen selle kohta ennegi lugenud head ja paremat, poes jäänud silma nende sildikesed erinevate toitude juures ja sõbranna käest kuulnud, et neil pidavat isegi mingi selline süsteem olema, et saab teatud söögikohtadeski kavaga kohandatud toitu.

Hetkel on see info vaid "naised saunas rääkisid" tasemel, sest liitumine on mul alles verivärske ja ma pole väga palju süveneda saanud. Nii palju, kui retsepte olen juba katsetanud, siis olen rahule jäänud. Homme üritan poenimekirja kava järgi valmis teha ja siis esmaspäevast läheb uus toitumine täie hooga lahti.

Kui paljudel teist on Fitlap-iga kogemusi? Kas olen kullaaugu leidnud? Või hoopis kassikulla? 😂

PS! Lisaks hakkavad ka toidumaailma väliselt mu elus uued tuuled puhuma, aga nendest ma siin kirjutama ei hakka. Ütlen lihtsalt, et elu saab olema veelgi huvitavam ja kirjum kui siiani. Seega ärge pahandage, kui ma enam nii aktiivne postitaja pole, kui seni. Luban, et nädalas 1-2 korda jõuan kindlasti siia ka kiirematel aegadel 😄 Pealegi, võtame asja nii - parem ju teen vabal ajal trenni, kui tulen siia halama, et midagi tehtud ei jõua 😜

Comments

 1. Hei, Maris!

  Tere tulemast Fitlapi :-).
  Liitu kindlasti ka meie salajase toetusgrupiga ja küsi ning uuri kõike julgesti!

  Fitlapi treener Rene

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kavatsen täna end korralikult kõigega kurssi viia :) Kui tekib küsimusi, siis kindlasti küsin.

   PS! Salajase grupiga liitumiseks ma saatsin sõbrataotluse (sain kinnituse ka), aga vist gruppi liitmine peaks tulema teie poolt?

   Delete
 2. Fitlap on niiii mõnus :) Olen mitu korda alustanud, korralikult kaalu kaotanud. Aga siis laisaks läinud :D Aga toidud on maitsvad ja reaalselt langetavad kaalu. Legendaarsed on fitlapitajate seas jutud, kuidas supiportsjonid on nii suured, et tahaks pauguga lõhki minna aga näe, kaal kukub kolisedes.
  Tere tulemast meie ridadesse ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mida enam positiivset kuulen, seda suuremad eesmärgid endale sean :D Programm ise pakub, et veebruariks on kuus ees :D :D Eks näis.

   Delete

Post a Comment