Kabala tervisepäev

Päev on õhtusse veerenud. Nädala kokkuvõtte üritan ka lähiajal kokku panna, aga enne seda tahan kirja saada tänase, superägeda, ürituse kokkuvõtte :)

Täna toimus Kabala tervisepäev.  Ma ei saa öelda, et ma nüüd ainuke korraldaja sellel olin, sest ametlikult käis asi ikka läbi Kabala Rahvamaja, aga ütleme nii, et kuna ma aitasin hästi palju, siis oli see natuke nagu mu enda pisike tibuke :D  Seega viimaste nädalate jooksul kulutasin päris suure arvu tunde selle korraldamiseks.


Hommikul oli ikka ärevus, kas ikka inimesi tuleb, kas esinejad õigel ajal kohale jõuavad, kas kõik jookseb ilusti ajagraafikusse jne. Teada-tuntud pabistaja olen ju :) Oleks hommikul hirmsasti tahtnud veel kõik inimesed üle helistada, aga õnneks mul polnud kõigi telefoni numbreid :D

Tegelikult oli enamus pabistamisest muidugi asjata. Ajaga läks natuke lappama, aga kuna rahvaarv polnud ju suur, siis polnud sellest väga midagi. Ma loodan vähemalt, et kellegi sellepärast nüüd midagi väga nihkesse ei läinud.

Meie rahvamaja juhatajaga
Päev ise nägi välja selline: 11-st  rääkis Ilmar Koppel meile kohalikus jõusaalis, mis lihasgruppe ja kuidas treenida saaks. Seda (enamasti) lähtuvalt meie jõusaalist. Valik muidugi on meil natuke väike ja see ei andnud just kõige laiemat harjutuste valikut, kuid siiski saime kõik kindlasti midagi uut kahe kõrva vahele ja järgmine kord jõusaalis neid teadmisi ka kasutame.

Ilmar Koppel harjutust ette näitamas 
Peale jõusaali toimus Mirko Miilitsa loeng. Saime väikseid nippe, kuidas oma söömist muuta. Seda nii toidu poole pealt, kui ka kõige muu koha pealt, mida toitu puudutab. Väga informatiivne loeng ja juba sai enam-vähem paika ka uus kuupäev, millal jälle Mirkot Kabala ootame.

Mirko loeng 
Taaskutsumise põhjus peitub rohkem aparaadis, mis Mirkol loengutes kaasas on. See on kehakoostise mõõtmise aparaat. Nüüd ju kõik hakkavad usinalt saadud nippe kasutama ja oleks tore mõne kuu pärast jälle end mõõta ja teada saada, kas oleme paremasse vormi saanud või mitte. Ma enda tulemustest kirjutan millalgi järgmise nädala jooksul. Mul on eelnevalt 2014 mais tehtud sama analüüs ja muutus on päris suur!

Peale Mirko loengut ja kehakoostise mõõtmist tegi Krista Roosimägi meile korraliku trenni. Tunnike higistamist ja pingutamist. Minul oli küll ülimalt mõnus seda teha peale kolme suurt vaimset pingutust nõudvat koolipäeva. Loodan, et nii mõnigi sai trennist väikse pisiku külge ja hakkab esmaspäeviti ja kolmapäeviti Võhmas Krista trennides ka käima.

Krista trenn
Lisaks oli iga tegevuse vahepeal ka loosimised. Loosimisse läks terve ports tooteid: kehakupp ja õli, silmakupp ja näokupp, tupperware joogipudel, kokkuvolditav joogipudel, nocco joogid, proteiini batoonid, Vitamin Well veed, kehakoostise mõõtmine, ice power geelid, Sport ajakirja aastatellimus ja Salomoni suusamüts! Said vist kõik kirja :) SUur aitäh kõigile toetajatele - Kadi Valder, Mirko Miilits, kupud.ee veebipood  ja peatoetaja ajakiri Sport!

Esimene ring loosimisi. 
Vot selline väike ja tore meie üritus oligi! Mul on hea meel, et sain selle korraldamise juures asjaosaline olla. Veelgi parem meel on mul selle üle, et Kabala kohta oli täitsa tore arv inimesi kohal :) Loodan, et selliseid üritusi toimub veel meie piirkonnas. Nii et kui kellegi mõte on, siis kindlasti tasub see rahvamajale õhku visata ;)


Comments

 1. Küll sina oled asjalik. Meil Tartus võiks ka mõni selline üritus olla. Siin kõik hingehinna eest ja

  ReplyDelete
  Replies
  1. No kui muidu pole sobivat üritust kodukandis, siis tuleb ise käed külge panna ja korraldada :D Ma loodan, et sellest sai keegi veel pisiku külge, et võiks selle suunitlusega üritusi rohkem toimuda siinkandis. Eriti äge oleks muidugi, kui oleks a´la iga kuu kord selline tervisepäev, aga eks arusaadav, et muud üritused on ka olulised ja minu tervislikkuse hullus ei ole enamustele omane nähtus :D

   Meil oli sümboolne tasu - 1 euro. Ja lisaks kehakoostise mõõtmine 5 euri (aga õige hinnaga võrreldes saime selle mõõtmise väga hea tasu eest) :)

   Delete
  2. Tegelikult tahtsingi pikema kommentaari jätta, aga vahutasin liiga vara publish nuppu :)
   Sümboolnr tasu muidugi. Aga just see jõusaali kasutamise õpetus, loeng ja trenn ka otsa :) luksus ju. Ja väiksem seltskond ongi ju hubasem ja julgem. Väga muljetavaldav korraldamine ;)

   Delete
  3. Eks parenduskohti jäi endale ikka päeva jooksul silma, aga no minu elu esimene selline suurem üritus, mida korraldada (tööl korraldatavad peod ei lähe arvesse) ja täitsa hästi kukkus välja jah :)

   Delete

Post a Comment