Kas kajab juba?

Tere tere! Ma ka asumiselt (loe: töö- ja õppimiselainelt) korraks välja astunud ja mõtlesin blogisse piiluda. Kas kajab juba vastu. Veel mitte. Seega oleks tark igaks juhuks neid täheridasid siia vahelduseks juurde kirjutada. Muidu järgmine kord võib juba kajada küll. Ah, niisama ajan pada. Tegelikult tulin veidi aega tagasi jooksmast ja nüüd, kui kõht täis, ei taha mitte teps kohe jälle usin ja virk olla. Seega jutustan väheke.

Eelmise nädala lõpuga sain koolirindel poolega (vist) hakkama. Oli üks eksam, üks kontrolltöö ja üks lõpuseminar. Nendest kaks sain kindlasti edukalt tehtud. Kontrolltööga läks lausa nii "hästi", et loetud komakohad jäid A-st puudu. Aga ei kurda. Ma ausalt öeldes olin seda tööd tehes kui laps, kes peaks miljoni kommi seast parima leidma (ehk siis ei osanud kuskilt otsast alustada asjaga). Või siis just halvima, sest oskustega ma just ei hiilanud.

Eksami hinnet ma veel ei tea. Kardan natuke, et kõige paremini see ei läinud. Aga ei hakka veel korduseksami aega vaatama. Kui läkski kohe nii nihu (loodan siiski, et mitte), siis ega enne laupäeva ma õppima nagunii ei hakkaks. Seda seeetõttu, et reedel on mul kaks viimast eksamit tulemas. Kui eelmise nädala omad olid sellised "no kuidagi punnitan ju ikka ära teha", siis seekord on pigem sellised, et ettevalmistus on kui sõtta minekul.

Lisaks reedestele eksamitele oli eilseks vaja esitada üks väga VÄGA keeruline kodutöö. Tegelikult hästi huvitav, aga siiski... KEERULINE! Aga tehtud ma ta sain, jällegi - loodetavasti! No kui peab parandama, siis see pole veel maailmalõpp, sest ühe korra lubatakse seda parandada ka. Ise ma jäin suhteliselt keskmiselt rahule. Kõik sai kirja, aga sõnastuse pool ilmselt minust sada korda targematele ei tundu kõikse etem.

Kui ma muidu koolitööde tõttu jooksudest väga palju ei loobu, siis praegune nädal on küll niivõrd kiire olnud, et teisipäevasest jooksust rääkisin end vabaks. See oli õige otsus, aga jalad ju kibelesid. No tänase tuulega sain natuke seda kibelemist maha tõmmata. Rühmatrennides olen ikka korralikult kohal, sest see on täpselt see kellaaeg, kus õppimine on nagunii välistatud.

See nädalaalgus on selles mõttes ka hästi õpetlik olnud, et nägin jälle ära, et soe toidukord on ikka väga oluline. Olgugi, et võtan Fitlapi kava järgi jne, aga kui ikka võtta kavasse ühe ja teise toidu, mida kiiresti saad teha (olen söönud kohupiima, kodujuust jms) ja ei vali korralikku, sooja toitu, siis on õhtuks midagi puudu. Kui veel juurde panna koolistress ja pidev vaimne töö, siis tuleb magusaisu.

Ei, ma ei murdunud selle isu surve all. Mul on selle tarbeks varutud maapähklivõid. Võtsin seda mõned ampsud õppimise ajal ja suutsin õhtu üle elada. Aga kui ma poleks praegu pühendunud suhkruvabadusele, siis oleks suhu lennanud nii üht kui teist. Samas see "asendus" täitis oma rolli ära ja tänaseks pole sellest isust midagi järel.

Aga õppisin, et pean hakkama regulaarsemalt toidu ettevalmistamisega tegelema. Kui mul nüüd õnneks läheb ja reedega kooliasjad ühele poole saan, siis on mul 1,5 kuud rahulik(um) aeg. Saan korralikult selle karbimajanduse sisse juurutada ja loodetavasti püsib see ka siis, kui kool jälle täie rauaga lahti läheb.

Ahjaa, väike uudisekilluke ka. Jaanuari lõpus lähen ma Marathon100 minilaagrisse :) Osutusin üheks valituks, kes sinna projekti "eesmärgiks SEB maraton" raames valiti :) Ma suuri lootusi ei hellita, et ma sellest "voorust" edasi saan, aga usun, et saan laagrist väga palju kasulikke teadmisi. Ja kes teab, ehk treenerid näevad minus seda õiget materjali. Lootmine pole ju kuritegu ;) Nii et hoidke mulle ikka pöialt eks ;)

Kell saab kohe üheksa ja on aeg jälle tragiks hakata.

Meie hommik :) Comments

 1. vb pakub ka see laager huvi
  http://www.elujooks.net/laager/elujooksu-laager-2017/

  ReplyDelete
  Replies
  1. see natuke liiga pikk aeg kodust ära olemiseks ja sel nädalal ei ole veel mehel puhkus ka :)

   Delete
 2. Vahva, siis näeme seal minilaagris, sain ka kutse. :)

  ReplyDelete

Post a Comment