Me kelgule, me kelgule...

Täna õhtuks on ilmselt Facebook täis pilte kõikvõimalikest erinevatest tegevustest, mis õhkavad endast seda, kui mõnus üks talveilm võib olla. Ega ma ise parem pole. Meil oli ka täna väga mõnus ja talvine päev, mis sai päris mitme(kümne) pildi peale püütud. Enda facebooki koormama sellega ei hakka, aga siia jagan ikka mõned pildid :D kannatate vast ära.


Marguse jaoks oli see esimene suuremal mäel käimine. No tegelikult käis ta eelmine aasta ka, aga siis ta magas parema osa üritusest (loe: kelgutamise aja) maha. Seega seni oli ta teadlik vaid sellest, et kelguga saab sõita mööda horisontaalset pinda või siis väga pisikestestest küngastest alla.


Ega see meie Võhma mägi ka suurem asi mägi pole, aga lastele täitsa paras. Sai lausa erinevate kalletega kohtadest alla lasta. Ma ise järsemast alla lasta ei julgenud, aga see aasta suuremad lapsed said juba loa katsetamiseks. Endal oli küll hirmsasti valus, kui mõni neid uperkuuti kelguga koos kraavi kihutas, aga neil oli rohkem kui lõbus.


Minu üllatuseks oli mägi suhteliselt lastevaene. Arvestades, et tegu on laupäevase päevaga ja kõige magusama ajaga, siis eeldasin, et peame otsima kohta, kust alla lasta. Aga peale meie olid vaid mõned lapsed tee mäe peale leidnud. Kahju, sest ilm oli tõesti super kelgutamiseks! Aga kes teab, ehk kõik olid ametis memmede tegemise või kindluste ehitamisega ja polnud aega tulla liugu laskma. Loota ju võib :)


Aga meie kelgutasime peaaegu tund aega. Ma sain päris mitu korda mäest alla sõita (jah, ma ka kelgutasin) ja jälle üles kõndida. Täitsa nagu trenni eest oli :D Mitte, et mul täna trenn oleks vahele jäänud. Käisin hommikul juba jooksmas ära, aga veidi künka otsa tatsamist tuli ka kindlasti ainult kasuks.

Loodan, et homme on ka nii mõnus ilm. Siis äkki saaks suusad ka natuke tööd üle pika aja. Kui just tuul jälle ei tõuse või taevast mingit jama sadama ei hakka.
PS! Pildil olevate laste vanemalt luba olemas pilte blogis kasutada ;)


Comments

  1. Enamus võhma lapsi enamasti uisuväljakul ;) neile seal mänguruumis olemine tasuta, seega hüppavad batuudil või mängivad palli seal ;)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Aga nii ilusa ilma puhul võiks ju ka väljas mängida :)

      Delete

Post a Comment