Nädala kokkuvõte 23.-29.jaanuar 2017

Oleks ma seda nädala kokkuvõtet reedel pidanud tegema, siis oleks siit üks pikk nutulaul tulnud trennide kokkuvõte asemel. Õnneks nädalavahetus päästis nädala ja lõpetuseks võib nädalaga isegi koolipoisilikult rahule jääda. Aga kohe numbrid:

Trenn:
E: puhkepäev
T: puhkepäev
K: rühmatrenn 1 tund - pulsivööd polnud peal.
N: puhkepäev
R: puhkepäev
L: 15 minutit ÜKEt, keskmine pulss 128 (max 163), kaloreid kulus 110.
     1 tund 7 minutit jooksuharjutusi, keskmine pulss 143 (max 178), kaloreid kulus 618.
     jooks eri tempodel, aeg 41:33,  6,45km, keskmine pulss 164 (max 182), kaloreid kulus 486.
P: rahulikus tempos jooks, aeg 1:38:52, 13,22 km, keskmine pulss 147 (max 205 - libedus!), kaloreid kulus 963.
Kokku: aeg 4:42:25, distants 23,4km.

Kaal: 77,1kg (-0,7kg) - liigub vaikselt, aga liigub ;)

Toitumine:
Uhh, siin kohal ma pean ütlema, et see oli selle aasta kõige kehvem nädal. Esimesed kolm päeval oli täiesti metsas. Suhkrust hoidsin eemale, aga portsud olid midagi sellist, mis ei kannata üldse trükimusta. Jube jube jube! Õnneks kaal ei tõusnud. Imestasin täiega selle üle, aga ju siis mõjus kehale selline šokiteraapia hästi (mis ei tähenda, et ma seda uuesti tahaks katsetada :D ).
Neljapäevast sain uuesti normi asja, sest reedel oli vaja laagrisse minna ja seal tubli olla. Seega nädala lõpuga võib rahule jääda.

Sellest nädalast veel nii palju, et puhkepäevi sai liiga palju. Samas tahtsingi natuke lõdvemalt võtta, et poolmaratonist puhata natuke ja samas laagrisse ka minna puhanuna, mitte haigete lihastega :) Esmaspäeval oli küll plaanis rühmatrenn, aga kuna Priit ei jõudnud koju selleks ajaks, kui ma minema pidin, siis tuli leppida sellega, et tuleb veel üks puhkepäev lisaks. Selle eest tegin nädalalõpuga päris korraliku spurdi. Nii et kokku sai ikka rahuldav kogus trenne ja kilomeetreid.

Laagrist on ka muljetada rohkem kui küll, aga postitan selle homme, kui on selge, kas saan edasi järgmisesse vooru. Ega mul väga lootust pole, aga kui peaks ime juhtuma, siis loodan, et te olete nii kenad ja hääletate minu poolt, et ma ka nende viimase kuue hulka pääseksin ;)

foto: Caroly Rohela Photography 


Comments