Nädala kokkuvõte 9.-15.jaanuar 2017


Selle aasta teise nädala võib selja taha jätta. Aeg läheb ikka nii kiiresti! Kui kõik hästi läks, siis võib selle nädalaga selja taha jätta ka esimese koolisemestri, aga eks uue nädala esimesed päevad näita, kas pean midagi veel parandama või eksamit uuesti tegema. Loodetavasti siiski mitte :) Aga trennist ja toitumisest:

Trennid:
E: rühmatrenn. Aeg 1 tund. Muid andmeid ei tea, sest unustasin vöö maha.
T: puhkepäev (õppisin eksamiteks vabal ajal)
K: lühike jooks. Keskmine pulss 156 (max 167), aeg 24:58, 3,1km, kalorikulu 268.
     rühmatrenn - ringtreening. Keskmine pulss 119 (max 185), aeg 1:05:36, kalorikulu 422.
N: puhkepäev (õppisin vabal ajal eksamiteks)
R: puhkepäev (koolis kaht eksamit kirjutamas)
L: tempojooks. Keskmine pulss 163 (max 183), 7,14km, aeg 50:15, kalorikulu 581.
P: "suusatamine", aeg 30 minutit.

Kaal: 78,6kg  (-1,1kg)

Toitumine:
Mõned päevad jäid päevikusse kirja panemata, sest olin terve nädala nö eksamilaksu all. Palju sai teha selliseid toite kavast, mis ei eeldanud suuremat kokkamist. Kodujuustu maius ja kohupiima maius olid põhilised. Ärge laske ennast eksitada nimest. Suhkruvabalt jätkan ma ikka, sest nendes maiustes polnud peale nimes kajastuva osa peale banaani ja maasikate midagi :)

Pühapäev sai juba ilusti kava järgi toitutud ja korralikku, sooja toitu rohkem kui korra päevas süüa. Lausa kolm korda ;) Minu kehale ikka meeldib see soe toit. Annab sellise tunde, nagu oleks eriti toekalt söönud :D


See nädal oli enamvähem selline nagu ma arvasin tulevat. Kuigi aasta alguses ma plaanisin rohkem jookse sellesse nädalasse, siis juba eelmise nädala lõpus sain aru, et mõttekam on keskenduda veel see nädal ka koolile. Ega teisiti poleks vist neid eksameid ära tehtud saanud (hmm, ühe tulemust siiski ma veel ei tea).

Jooksudest ka paar sõna. Kolmapäeva hommikune jooks oli päris karm. Vankriga koos ja pool jooksust pidin enda järel vedama. Tuul oli lõikavalt rõve. Ei saanud lasta ju tuult lapsele näkku puhuda. Seega oligi nii, et ühe otsa lükkasin käru ja tagasi tulles jälle tõmbasin. Ega talle nii ka väga ei meeldinud seal kärus olla, seega pikalt teda piinama ei hakanud. Eriti kuna õhtul oli nagunii trenn ka tulemas.

Laupäeval pidin tegelikult pikemalt jooksma, aga kuna lumi oli väga paks ja jalad olid hüppeliigesteni lumes, kui nad maad puudutasid, siis läksid sokid läbimärjaks. Külm ei hakanudki kusjuures, aga kurjamid panid kanna tagant hõõruma. Ei hakanud endale ville jooksma ainult seepärast, et pidin pikemalt. Pulss oli ilmselt sellest ka veidi kõrgem, et jooksin pimedas ja paksus udus. Vahepeal ikka tuli väike uitmõte, et äkki mõni loomake hiilib mulle niimoodi ligi :D :D

Pühapäevane suustamine on jutumärkides, sest rohkem oli see suuskadel nühkimine :D lund oli vähevõitu ja kohati maapind tõmbas mulle väga järsku pidurit. Lisaks oli mul üks neljajalgne kaasas, kes arvas, et kõige targem on mu suuskade peal tatsata. Kurjam minema ka ei läinud, proovi hea või halvaga :D

Lõpetuseks väike kellajama ka. Mul Polari juhe ei kanna enam andmeid üle. Laeb kella, nii nagu iga teine juhe, aga andmeid arvutisse enam ei kanna. Praegu olen ainult läbi äpp´i andmeid üle saanud kanda, aga see äpp ka pidevalt jukerdab ja feilib andmete ülekandmisel. Huvitav, kas on juhtme viga või selle augu viga? Kas kellelgi on veel midagi sellist Polari kellaga olnud?


Comments

 1. Replies
  1. Semester sai päris edukas, nõustamise aine A, Loodus õp B, lasteaia aine B, Matemaatika C, Eesti keele tulemust veel ei tea, praktika arvestatud ja EP hindamise tulemust ka veel ei tea :)

   Delete
  2. Nii tubli! Virtuaalsed lilled!

   Delete

Post a Comment