Retuuside saaga

Kuna ma olen kaalust päris palju alla võtnud, siis on hakanud kõik retuusid mulle suureks jääma või siis on lihtsalt jalga ära kulumas. Mul on ühed ülilemmikud retuusid, mida kunagi SD-st tellisin, aga kuna enam selliseid ei müüda, siis uute retuuside otsinguga algas mu pikk ja vaevaline retuuside saaga.

Kuna mu lemmikud konkreetsed juba hargnevad, siis võtsin julguse kokku ja tellisin endale uued retuusid. Aeg oli täpselt selline, et õues jooksmiseks oli vaja veidi soojemaid pükse, seega sai valikuks Only play talveretuusid. Alguses tundusid need täitsa head ja mõnusad, aga praeguseks, kui olen neid mõned kuud vaid kandnud, on nad nii topilised juba ja hakkavad välja ka venima. Seega suhteliselt mõttetu ost oli (või noh, pool talveaega olen ikka neid korralikult kulutanud ju ka, seega päris mõttetu polnud).

Teiseks ostsin kaltsukast ühed retuusid. No täitsa mõnusad olid ja on siiani, aga liiga suured on. Saab kuidagimoodi käidud, aga nöör tuleb keskelt nii kõvasti kinni tõmmata, et see pole enam mugav. Nad mul tagavaraks on siiani olnud kapis, aga nüüd panen juba ära ka.

Kolmandaks tellisin endale veidi kallimad retuusid. Puma firma omad. Mõtlesin, et ometi ei saa nendega alt minna. Arvake uuesti. Ma olen nendes nii pettunud, et ma võiks omal silmad peast nutta. Jah, pakis on nad ilusad ja nunnud, aga kui jalga paned, siis kumavad rämedalt läbi. Kusjuures, nad pole üldse üliümber vms, et lihtsalt riie kumaks läbi nii suurest venitusastmest. Täitsa lõdvalt on. Uhh, Ma isegi ei tea, mis ma nendega teen. Võib olla kunagi, kui nad veel lõdvemalt on, siis saan jõusaalis käia vms, sest lõdvemalt kandes vajuvad nad ju jälle alla ja joosta ikka ei saa....

Kui ma olin nii pettunud, et kõikides nendes retuuside katsetustes, jäi mulle Facebookis silma EstiiloFiti reklaam, et neil on praegu soodusmüük käimas. Võtsin nendega ühendust ja tulemus oli see, et firma lasi mul endal välja valida nende kodulehelt ühed retuusid ja pluusi. Kuna valik oli lai ja värvikirev, siis oli hästi raske otsustada. Pükste puhul sai otsustavaks, see et ma tahtsin kindlasti selliseid pükse, mis mu seda pehmet kõhuosa (pekk + suures koguses üleliigset nahka) ilusti ohjes hoiaks. Valisin välja sellised püksid.


Pluusi valik on veidi lihtsam, sest ühe pluusi peal olev kiri jäi kohe silma ja valituks see ka osutus. Kirjaks pluusil on "beast mode on", mis kohe väga hästi kirjeldab mu tundeid, kui ma trenni teen :)


Mõlemad riideesemed valisin L suuruses ja on ilusti parajad :) Olen nii pluusi kui pükstega nii rahul. Pluus hoiab seljas ilusti, ei tõuse üles liigutades ja on täitsa meelitav figuurile :D Püksid on täpselt sellised, nagu ma viimased kuud taga olen ajanud - kirevad, kõrge piha osaga ja ei kuma kuskilt midagi läbi! Kusjuures see viimane punkt on veel kõige olulisem, sest väga suur osa müüdavatest retuusidest kumab läbi. Need retuusid seda ei tee!

Nii et kui keegi on praegu trenniriiete otsingul, siis EstiiloFiti kodulehel on viimaseid päevi käimas soodukas. Hüpake kindlasti läbi ja tehke kiirelt tellimus ;)  Minu retuuside saaga sai tänu neile igatahes õnneliku lõpu!


Comments

 1. Mina armastan ka oma EstiiloFit retuuse �� Kevadeks plaan uued soetada �� Materjal on mõnus ja see kōrge piha osa on lihtsalt hädavajalik ��

  ReplyDelete
  Replies
  1. Materjal on tõesti ülimõnus nahale ja piha osas olen ka sinuga 100% nõus. Kui ikka ei ole seda piitspeenikest pihta ja nahk puhub ka sinna poole, kus tuul, siis ikka on vaja kõrget toestust. Peeglisse ilusam vaadata ja enesekindlam tunne ka trennis :)

   Delete
 2. ma tellisin sealt kunagi tantsutrennideks topi, selluse hõlmiku stiilis. ilus küll, aga kortsub meeletult, tantsudes nihkub üles ja kui teust särkinalla ei pane, siis paistab küljepekk välja. Nüüd olen seda teed läinud, et ostan reisidelt kaasa. Kusjuures on kohti, kus firmakaid saab pmst muidu. Viimaselt reisilt skoorisin spordiasjadest kaks pikkade varrukatega spordisärki, trikoo ja ulme head jõusaalikindad. Mitte et ma reisilt ainult spordikaid jahin, aga kui muu osas ideid pole, siis uued trennikad rõõmustavad alati.

  ReplyDelete
 3. Huvitav, kuidas on lood nende hingavusega nt? Mul jube tähtis, et materjal hea oleks, olen ma igasuguseid odavaid ostnud ja vot suvel peab väga hea materjal olema. Ja kuna ma pükse kannan ka jõusaalis (daah, eks :D ), siis need peavad ka seal mugavad olema ja ei tohi olla tunnet, et ma lämbun neis kohe ära. Olen nt KappAhli trenniriideid ostnud ja nendega jah kannatab õues olla, siseruumis kindlasti mitte. Särkidega paljudel sama lugu. Kui ikka ei hinga, niiskust ära ei juhi, siis on mõttetu ost :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma oskan sisetrennide kohta juba ehk järgmise nädala lõpus kogemust jagada. Laagris oli särk mul õues jooksmas käies all ja oli küll väga hea. Retuusidega trenni tegemiseni pole jõudnud, tatsasin laagris nendega niisama ringi :D

   Delete

Post a Comment