Vahel ma ei teegi trenni

No nii, kätte on jõudnud päevad, kus enam mu usinust trennide koha pealt väga kiita ei saa. Eile jätsin jooksutrenni ära, täna jääb samuti ära. Õhtul rühmatrenni üritan end ikka kohale venitada. Lubasin küll endale, et see nädal tuleb mustertrenninädal, aga võta näpust. Alati peab ikka midagi vahele tulema ja ikka läheb midagi uppi.

Seekord tuli vahele enda enesetunne. Kuuseis on selline, et kõht valutab ja olemine on kõike muud, kui hea. Enne sünnitamist (ja muidugi rasedaks jäämist :D)  ma ei mäleta, et kuuseis mind nii palju mõjutanud oleks, aga viimastel kuudel on küll ja päris tugevalt. Aga kes teab, ehk keha harjub alles uuesti igakuise tsükliga ja asi läheb paremaks. Loodame :)

Aga selle eest olen söömise poole pealt üritanud eriti tubli olla. Jälginud igat grammi ja ampsu. Selle koha pealt võin jälle kiita end. Ja kaal kiidab ka :) täna oli juba 77 kaalul ees! Super mõnus on ikka järjest väiksemaid numbreid kaalult näha.

Kaaluga on mul tekkinud väike hasart. Osalen Fitlapi salajase grupi ühel kaalumisüritusel, kus tuleb iga nädal kaal sisestada ja seal arvutatakse osalejate hetke keskmine kaal. Tahaksin hirmsasti mingi hetk selle keskmiseni oma kaaluga jõuda, aga kõik võtavad kogu aeg alla ja siis see keskmine pigem tahab eest ära vudida mitte lähemale tulla :D No seda enam tuleb motivatsiooni, et ikka tubli olla.

Kahjuks see tubli olemine praegustel päevadel eriti lihtsalt ei tule. Eile õhtul lisasin Instagrammi (muideks, instast saab mu tegemistest tunduvalt tihedamalt teada, kui siit. Seega kui huvi siis mu kasutaja on SIIN) ka pildi oma toiduvõitlustest. Ammu ilma pole sellist magusaisu olnud, kui eile.

Tegelikult polnud see niivõrd ainult magusaisu, vaid oleks tahtnud terve maailma nahka panna.  Soolase, magusa ja nõud takka otsa :D Aga läksin voodisse pikali ära ja andsin kõik ohjad Priidule üle. Nii ei pidanud kordagi külmkapist mööda kõndima ja ei saanud tekkida hetkeajendil võetud ampse. Hommikuks on õnneks isud jälle kadunud.

Olen nüüd üritanud võimalikult palju erinevaid toite teha Fitlapi kavas. Eile lõunaks tegin näiteks pannkooki. Ah, kui hea oli (instagramis pilt ka). Täna sai kodus olevatele lastele ka seda tehtud ja kiideti. Õhtuks tegin eile kartulisalatit (retsept oli oa-singisalat, aga kasutasin oa asendusena asenduste hulgast kartulit). Tegin meie kõigi, viie, koguse ja Priit ei uskunud, et me selle ühe õhtuga nahka peame pistma. Ei pannudki. Vähemalt Priit jagas oma portsu kaheks ja sõi teise täna hommikul. Lapsed ka nii palju ei söönud, kui porst ette nägi (välja arvatud Margus, kes pani kindlasti oma portsu nahka). Seega sain mina seda täna hommikuks süüa.

Nädala teises pooles loodan ikka jooksma ka jõuda. Vähemalt kaks jooksu tahaks ära teha. Nädalavahetusel plaanis ju pikem jooks nagunii. Selle pean kindlasti tehtud saama (eriti, kuna jälle virtuaaljooksu nädal ju) :)

jakk: www.secosport.ee
kindad: sama
müts: sama
püksid: www.sportsdirect.com 
botased: www.sportsdirect.com 


Comments

 1. Sa oled nii tubli olnud oma jooksmistega, et ära üldse põe nende kahe korra pärast.
  Ja see kaalulangetus. Aahh. Mõnus on kaalu jälgida, kui kaal langeb. Mulle tulevad vanad head ajad meelde. Olgugi, et ma ei olnud veel normaalkaalus, tundsin ma iga nädala ja kaotatud kilo järel ennast nii ilusana. Kaif.
  Tubli oled, et viitsid kava jälgida. Mul seda motivatsiooni pole. Katsun muudmoodi hakkama saada.

  ReplyDelete
  Replies
  1. See tunne, kui kaalul on jälle väiksem number, on tõesti ülihea! Isegi hetkel, kui tegelikult olen oma peegelpildiga niisama ka rahul.

   Delete
 2. Tead, see näitab, et sa oled siiski inimene :P Mul on ka mõni kuu niimoodi, et sel perioodil ei taha ennast üldse liigutada ja tahaks ainult magusat süüa. Aga puhkagi ja naudi oma pikka jooksu :)

  ReplyDelete
 3. Väga tubli, kas kogu pere sööb fitlapi järgi või ainult sina? Kaua sa oled fitlapi jälginud ning palju selle aja jooksul on maha läinud? Ise muudkui mõlgutan mõtteid, et kas peaks ka liituma või mitte.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Fitlap on minu jaoks suhteliselt uus asi. Üritan ikka tervet peret kaasata, aga nendel luban veidi kavast väljaspool ka süüa (nt mees sööb praadide kõrvale leiba jms). Samas juba selle lühikese ajaga olen saanud Fitlapi kaudu nii palju "ohhooo-ahhaaa" emotsioone, et ma soojalt soovitan seda programmi. Jah, see on tähtajaline, aga kui võtta endale vähemalt pooleks aastaks see liitumine, saad sa nii palju uusi ja tervislikke retsepte, mis nagunii kuluvad sulle pealuu sisse. Tead, ma peaks kohe eraldi postituse sellel teemal tegema, kui palju ägedaid retsepte juba praegu ma olen endale juurde saanud. Rääkimata sellest, et enamus onmul veel katsetamata :)

   Maha minemise koha pealt saan öelda nii palju, et aasta algusest olen nüüd 99% kava järgi söönud ja 82,7-st on praeguseks 77,9kg saanud(muidugi siin sees on ka "pühadekilod") :)

   Delete
  2. Maris, meil on väga hea meel kuulda selliseid kauneid sõnu Fitlapi kohta.
   Aitähh! :-)

   Delete

Post a Comment