Valio PROfeel jogurtid

Olen jooksulaagrist tagasi ja kuna üks marakratt otsustas, et temal on vaja hilisõhtust snäkki, siis võtsin aja ja panen kirja oma kogemuse uute PROfeel jogurtitega.

Tegelikult oleks ma juba varem nendest kirjutanud, sest mõte proovida uusi tooteid tuli juba tükk aega tagasi. Kuid alguses ei müüdud neid siinkandis kuskil. Siis, kui hakati müüma, olid nad pidevalt otsas ja korra tõi mulle Priit isegi jogurtite pähe PROfeel kohupiimasid (millest ma kirjutasin SIIN). Muideks, avastasin, et see kakao kohupiimakreem on punaste sõstardega ülihää.Aga lähme tagasi jogurtite saagani. Kui kohalikes poodides olid ikka kõik otsas kogu aeg (ja kõiki maitseid ei pakutud siin ka), siis läksin kindla peale ja käisin Tartus poes otsima. No oleks pidanud aimama, et kui meil siin otsas, siis võib linnas sama lugu olla. Oligi!

Lõpuks ma ikka kõik kolm maitset suutsin endale koju tuua ja katsetamine sai alata. Seekord ei jaganud ma jogurteid kellegagi. Lihtsalt sõin nad sellistel aegadel, et kas lapsed magasid (ehk hommikuks) või neid polnud kodus. Margus küll sai ampse siit ja sealt, aga ta ju hinnangut anda meil veel ei oska. Seega peate piirduma minupoolse seisukohaga.

Kirjeldan täpselt sellises järjekorras, nagu maitsmisele tooted sattusid. Esimesena valisin karamellimaitselise. Ootused olid sellele suured, sest lootsin, et sellest saab minu jaoks hitt. Maitse oli hea, aga ma ootasin tibakene vängemat maitset. Topsi lõpetades mõtlesin, et võib olla isegi on hea, et polnud vängem. Ehk olekski liiale maitsega läinud siis. Hindeks paneksin tubli 4,5. Mõnus ja maitsev!
valio.ee

Järgmisena katsetasin ahjuõuna sorti. Sellest sai minu lemmik. Ma ise pole küll nii proovinud, aga mulle anti vihje, et kui natukene kaneeli veel peale raputada, siis pidi olema I-ME-LI-NE! Oli niisama ka! Aga kui saab kuidagi veel paremaks, siis katsetan järgmine kord ära selle nipi ;)
valio.ee
Viimaseks jäi maasikamaitseline PROfeel jogurt. Viimaseks jäi see maitse sellepärast, et mul pole väga usku maasikamaitselistesse toodetesse. Nad enamasti pole pahad, aga mulle lihtsalt istub maasikas ainult värskena või sügavkülmast võetuna (ehk päris eheda maitsena). Ega ma väga eksinud ka oma eelarvamusega. Maitse on hea. Piisavalt hea, et neile, kellel pole maasikatega mingit oma "teemat", siis ilmselt võiks see isegi lemmiksort olla. Aga mina olen kiiksuga, seega andke andeks, kui minu poolt see sort poodi jääb :)
valio.ee
Üldiselt olen väga positiivselt üllatunud toodete maitsete suhtes. Ületasid mu ootusi ja minu külmkappi leiavad karamelli ja ahjuõuna maitselised tee nüüd alati, kui poes teiste ostjate poolt mõni alles on jäänud :)

PS! Kuna ma suutsin tooted enne ära süüa, kui korralikku pilti jõudsin teha, siis Valio tuli mulle appi ja saatis korralikud tootepildid ;) Seega, suur aitäh!Comments