EBA 2017 - millisesse kategooriasse end esitada?

Oodatud üritusele on esimesed ukse avatud  - Mari-Leen kirjutas blogisse, et alates tänasest on võimalik ennast üles seada auhindade jagamisele. Ma eelmine aasta kandideerisin ka ja enda arust läks päris hästi. Esikolmikusse ma ei lootnudki pääseda (ei looda ka seekord), aga arvestades kategooriat, kus kandideerisin (oli üle saja blogi), siis olin ise rahul. Veelgi rohkem rahul olin ma auhindade jagamise üritusega, mis on kogu kandideerimise juures see eriti mõnus osa. Kui seekord on pooltki nii lõbus, kui eelmine kord, siis on üritus minu jaoks korda läinud.


Nagu näha, siis ruttan juba sündmustest ette, sest kõige pealt tuleks end üles anda, et keegi üldse minu poolt alates 1. maist hääletada saaks. Selleks tuleks mõelda, mis kategoorias ma kandideerin. Üks oli juba ammu kindel - elulistes ma enam ei kandideeri. Kui eelmine aasta ma veel kirjutasin enamvähem pooleks trennist ja muudest asjadest (või isegi muust rohkem), siis nüüdseks olen üritanud siiski elulisi postitusi kirjutamata jätta ja rõhku panna pigem kaalulangetamisele ja jooksmisele. Ja järjest enam selle suunas ka lähen.

Siit tekib teine dilemma - kas spordiblogi või tervise- ja trenniblogi. Kuigi ma pean ennast jooksjaks ja võiks vabalt spordiblogi all kandideerida, siis kirjeldustest kõnetab mind teine variant tunduvalt rohkem. Jah, jooks on suur osa siin blogis, aga seda on ka kaalulangetus ja toitumise pool. Seega kandideerin sellises kategoorias nagu "tervise- ja trenniblogid".

Kandidatuur üles seatud, jääb vaid oodata seda hääletamise osa. Loodan, et sealkohal tulete teie mulle appi ja hääletate minu poolt, kui peate mu blogi auhinnalise koha vääriliseks. Meeles peab pidama seda, et (kui on samamoodi nagu eelmine aasta) hääletada saab ühest kategooriast vaid ühe blogi poolt (ja ühe korra ilmselt). Seega valige hoolega, kelle poolt hääletate ;) Ma loodan, et ma olen enda blogi piisavalt heas küljest näidanud, et mõned hääled välja teenida ;)

Üritus ise on 10. juunil. Mis tähendab, et järjekordselt on see Narva Energiajooksuga ühel päeval.. Eelmine aasta ma ise seal jooksmas ei käinud, aga see aasta on plaanis küll ja poolmaratoni lausa. Seega on peale jooksu suhteliselt kiire minek Tallinna poole ja kuskil poolel teel tuleb enda puhtaks kasida, meik näkku visata ja riided ka vahetada. Muidugi eks omaette ooper oleks ka, kui kategooriale vastavalt "otse trennist" outfit´iga läheks :D :D

Korraldusliku poole pealt on natuke asjad seekord teisiti. Ma isegi kiidaks seda, et lauad on etteregistreerimisega (ja raha eest). Äkki on natuke rohkem liikumisruumi ja saab ette ära mõelda, et laua taga oleks piisavalt kohti (või oleks piisavalt laudu kinni pandud).

Nüüd jääb siis oodata kõige pealt maid ja siis juunikuud :)


Comments