Mine metsa!

Priit läks hommikul metsa puid tegema. Kuigi ma hea meelega oleks jooksma läinud, siis otsustasin jala heaolu pärast seda siiski mitte teha. Aga et ikka värske õhu annuse kõik meist kätte saaks, siis mõtlesime ka lastega minna metsa natukeseks uitama ja vaadata, mida see issi seal metsas ikka tegemas käib.


Kaamera võtsin ka kaasa. Sai veidi kuidagi, Margus süles, klõpsitud, kuidas lapsed metsa vahel uitasid ja uurisid. Marelil oli meist vist kõige parem suunataju. Marek oleks täiesti vales suunas tatsama hakanud, kui tagasi hakkasime suunduma :D Oksi oli risti-rästi nii palju ees, et ta oli veendunud, et väljapääs on teisel pool.Marguse jaoks oli see esimene kord niimoodi metsas tatsata. Alguses ta väga võõristas. Isegi Priitu võõristas :D Aga mingi hetk harjus uue kohaga ära ja hakkas juba ise uurima, et mis ja kus on. Uuris metsamehe tehnikat ka, nagu temale kohane. Oksad näppis ka kõik üle, mis ette jäid.

Kui Margus pidi kõik üle näppima, siis Mareli pidi kõik puud üle ronima :D Mina ja Marek püüdsime kuidagi normaalselt puude vahel liigelda, aga Mareli ronis mööda puid. Küll ühe otsas ja teise all. Küll rippudes, siis jälle puu otsas magades.


Enne, kui koju hakkasime minema, said kõik tunnikese värskes õhus viibimist kätte ja Priidul ajasime tööisu ka ära. Nii et koju läksime juba kõik koos. Mööda minnes külastasime veel üht vana jahimeeste torni, kuhu üles ei julgenud lapsi lasta. Põrand oli nii mäda, et isegi Priit ei julgenud sinna astuda, lastest rääkimata (kuigi nad oleks vist läinud ikka, kui oleks lubatud).Kuigi Marek oli pooltel piltidel sellise näoga, nagu oleks teda sunniviisiliselt kaasa taritud, siis päris nii polnud. Meeldis neile kõigile seal ringi uudistada. Koju jõudes selgus ka, millest ta nii kurva näoga kogu aeg oli... Nimelt tal oli palavik. Ei tea millest. Eile õhtul tal pea valutas ka, siis palavikku polnud. Täna oli olemine hea olnud ning ei osanud kraadida enne kuhugi minekut. No loodan vaid, et väljas käimine palavikku ei tõstnud.

Comments