1. nädal jooksukavaga + 2. nädal väljakutses (6.-12.märts 2017)

Lõpuks jõudsin blogisse. Uhh, raske on jälle uue tööajaga harjuda, aga küll see harjumus aegamisi tuleb. Panen nüüd lõpuks kirja, kuidas mu eelmise nädala trennid läksid ja kui ebaregulaarselt ma oma väljakutse harjutusteni jõudsin.

E: 8km jooksu + harjutused + 2km lõdvestusjooksu, kalorikulu 792kcal, 5km jooksu keskmine pulss 157 (max 181), keskmine kiirus 7:03 min/km, aeg kokku 1h 16min

T: puhkepäev
K: 12km jooksu + harjutused + venitused, kalorikulu 939kcal, 12 km jooksul keskmine pulss 149 (max 160), keskmine kiirus 7:36 min/km, aeg 1h 37min kokku.
N: personaaltrenn treeneriga (soojendusjooks + harjutused+ lõigud+venitus). Kalorikulu 479kcal, keskmine pulss 132 (max 161), aega kulus 1tund.
R: puhkepäev
L: puhkepäev
P: väljakutse harjutused. kaloreid kulus 137kcal, aeg 18 minutit.

Sellega mu nädal lõppes. Väljakutse harjutused läksid see nädal nö eraldi trennina kirja, sest peale esmaspäevaseid pingutusi looderdasin kuni pühapäevani. Seega pidin ülejäänud kõik korraga ära tegema. Surmav oli  (ja järgmisel päeval keha karistas ka selle eest korraliku lihasvaluga), aga tehtud sain vähemalt.

Toitumise poole pealt midagi uut siin päikese all pole. Märgin ikka kaloreid nutridatasse üles. Olen leidnud endale sellise mõnusa kaloraaži (2200-2500 vahel), millega saan kõik oma isud rahuldatud, aga kaalust juurde ei tule. No alla ka ei lähe, aga ma hetkel olen rõõmus selle üle ka, et juurde ei tule :D :D

Rõõmus on tegelikult palju öeldud. Ei ole rõõmus, aga rahul ikka. Aga kuna pean selle kaalu alla saama mingi valemiga, siis mõtlesin välja, et teen ühe loosimismängu sellega seoses. Varsti võite mu blogi FB lehelt silmata seda ilmselt ;)

Kui jutt juba FB peale läks, siis aitan korraldada Kabalas jälle üht üritust. Visake pilk peale SIIN! Keda jumping, kehakoostise mõõtmine või Mirko Miilitsa loeng huvitab, soovitan silma peale visata ;) PS! Jälle tulevad ka loosimised ja iga osaleja saab kindlasti ka suu magusaks katsetades uudseid tervislikke tooteid! Vihjena võite avada selle lingi SIIN.

Järgmise nädala kokkuvõte tuleb ilmselt jälle uue nädala alguses, sest pühapäeval on Tallinnasse minek. NTC treeningpäev ju tulemas! Keda ma pühapäeval kohata seal võiks? Anna endast märku :)


Comments