Emme, ma tahan youtuber´iks!

Vot sellise avaldusega tuli täna Mareli minu juurde. No päris seda nimetust ta ei kasutanud, aga tahtis teha õpetusvideoid asjadest, mida ta meisterdab ja neid youtube´i üles panna. Ta oli hädas, et eestikeelseid väga pole ja ta kohe hirmsasti tahtis ise neid teha. Ma alguses mõtlesin, et ta naljaga, aga plika oli vägagi ettevalmistunud (eks nende inglisekeelsete õpetuste vaatamise pealt õpib).


Lasin siis kõige pealt ette rääkida, et mida tal plaanis õpetaja ja kuidas. Ütleks, et ma ise väga palju paremini poleks osanud rääkida. Lubasin siis üles filmida, kui Marguse magama panen. Ta ei jõudnud muidugi seda ära oodata ja tahtis Marguse juba üheksa ajal lõunaunne saata.

Mareli õnneks/Marguse kahjuks väsib kutt haiguse tõttu suht kiiresti ja juba 11 ajal paningi ta magama. Läksin siis, kaamera käes, Mareli juurde ja hakkas filmimine. Esimene katse läks aia taha, sest lips, mida ta meisterdas, ei tahtnud sõna kuulata ja plikal hakkas kulm kortsu minema. Seletasin, et ega need filmilõigud ühe korraga ei valmigi.

Tegime siis uuesti. Mõned õpetussõnad olid seekord tal juba meelest läinud. No need, mida pidi jagama teistele, aga välja kukkus täitsa hästi. Nii et kes tahab karvasest traadist lipsu meisterdada, siis vaadake seda Mareli esitluses :)


PS! Kaameramehe värisevat kätt ärge tähele pange :D

Edit: Ega suurem vend alla ei saanud jääda. Nüüd on üleval ka Mareku voltimise video: 

 Comments

 1. No väga asjalik! Õpetajageenid löövad välja :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma ise ka imestasin, et nii asjalik oskab kohe olla :D

   Delete
 2. Ma olen avastanud, et 7a tütre telefonis on tema enda tehtud videod, kus ta mängib pet shop loomakestega :D nagu multikad.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mida kõike laps ei oska välja mõelda, eks :) Loomingulised on need lapsed meil :)

   Delete
 3. Youtubes on palju täiskasvanute poolt filmituid erinevaid videosid, aga need laste tehtud on palju toredamad.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Laste omad on tõesti toredamad. Mul lapsed meisterdavad nende inglise keelsete järgi hästi palju. Mareli peamiselt paberist ja traatidest, Marek voldib hästi palju :)

   Delete

Post a Comment