Jälle elumuudatused

Mul on vist midagi viga, sest ma kohe oskan oma elu keeruliseks elada. Kuigi horoskoop hoiatas mind, et ma ei tohi see aasta liiga innukas tööalaselt olla, siis suutsin endale siiski ka teise töökoha muretsega. Kusjuures, see polnud üldsegi ainuke variant, mis laual oli.
Oli veel üks ja ka väga huvitav, kuid kuskil sügavuses hakkas mul ikka kelluke helisema, et vahepeal tuleks ikka kodus ka olla ja kooliasju teha.

Nagu ikka, ma tööst sisuliselt ei räägi, aga lisaks koolitööle hakkan ka lasteaias jälle töötama. Mitte rühmaõpetajana, vaid ikka oma eriala kallakuga kohas. Jällegi hästi huvitav väljakutse mulle. Vaikselt tuleb küll jälle kõik lasteaia asjad meelde tuletada, aga pole hullu. Õnneks oli mul sügisel just alushariduse kohta üks aine ja nüüd kevadel tuleb kohe teine otsa. Nii et uusi mõtteid tuleb aknast ja uksest.

Kui palju see mu treeninguid mõjutab? Loodetavasti mitte väga palju. Päevad tööl küll pikenevad, aga ma pean lihtsalt enda ajagraafikud ümber tegema ja pikemad trennid sättima nendele päevadele, kus on vaba aega rohkem. Kuna mul kumbki töö ei ole täiskoormusega, siis ei ole see veel nii suur probleem, et trenni kohe kuidagi teha ei jõuaks. Pealegi, tehes vaimset tööd, on natuke füüsilist pingutust hädavajalik aegajalt teha ;)

Kõige vahele tuleb ikka loengutes ka käia. Kuna ma olen akadeemilisel ja see semester praktikaid ei tee, siis on mul koormus natuke väiksem, kui peaks. Loodan, et selle arvelt jääb mul natuke rohkem närvirakke ka alles ja ma ei ole suve alguseks peast hall :D Ah, küll hakkama saan. Kogu aeg saanud, saan seekord ka ;)

Homme on mul esimene kokkusaamine oma treeneri, Hassoga ka. Loengute vahel on väike auk, mille kohe trenniks ära broneerisime. Eks näis kuidas see välja kukub, aga ma väga ootan juba homset. Praeguseks olen kava järgi kolm trenni teinud ja olen väga rahul. Peab ütlema, et väga hea on ikka nii trenni teha, et lihtsalt vaatad telefonist, et mida järgmiseks teha ja teedki. Ise ei pea midagi mõtlema, et kui palju, kui kaua, kui suure koormusega jne.

Ühesõnaga vaikne ja rahulik periood on märtsi algusega läbi saanud. Edaspidi olen jälle nagu orav rattas. Ma ei taha sellega öelda, et aidaa ja suve alguses näeme, aga ilmselt ma igapäevaselt siia enam kirjutama ei jõua. Nädalas paar korda ikka, nii et blogi välja surema ei hakka.

Lähiajal pean ma lisaks jookstrennidele, töötundidele, kooliloengutele ära tegema ka koormustesti, tallauuringud ja muretsema endale uued jooksusussid. Mu põhi jooksukad on pea aasta vanad ja hakkavad vaikselt õhtale omadega jõudma. Pealegi, maratoni jaoks pean nagunii uued muretsema (kui isegi mitte kaks paari). Kõik soovitused nendes valdkondades on teretulnud - kus on head hinnad, kus on eriti pädevad tegelased jne! Olen suur kõrv :) Praegu lähen ma aga endale süüa tegema. Mul on kapis lõhet ja see on niii hea!!!

tänase jooksu graafikComments

 1. Kas lähete logopeedina tööle lasteaeda?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ei, töötan eripedagoogi valdkonna peal ;)

   Delete
 2. Sulle midagi http://www.juunijooks.ee/et/rajaskeemid

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh info eest ! Tundub väga huvitav asi:)

   Delete

Post a Comment