Mitte nii väga nädala kokkuvõte 17.-23.aprill 2017

Nädala kokkuvõtet sel nädalal väga pole mõtet teha. Lihtsalt trenni teha ju ei saanud väga. Keelule vaatamata ma ikka kaks korda kõndima jõudsin (trennina kirja kõndimist enam ei pane, kui pole just kiirkõnd või üle tunni pikkune)  ja korra  ka jooksma, aga sellega minu pingutused sel nädalal ka piirdusid. Valetan, pingutasin ma kõvasti, aga pigem külmkapi ust ja diivanit kulutada :D :D


Ühesõnaga kuigi plaanid olid küll ilusad ja vägevad, tuli sellest nädalast üks täielik "rajalt maas" nädal. Kaalul pole ma sihilikult käinud. Kuna söömine on mitmel päeval üle normi olnud ja trenni ka pole olnud, mis kaalutõusust päästaks, siis pole hakanud end masendama selle numbriga. 1. mail lähen, luban :D Kui riided enam selga ei lähe, siis lähen varem :D

Niisama söömisele lisaks oli meil vahepeal pidupäeva söömisi ka. Priit sai 30 aastaseks ja otseloomulikult pidi ju kooki selle tõttu sööma. Kuna mul kooli nädalavahetuse tõttu väga vaaritamiseks aega polnud, tegin mitte väga tervisliku tordi. Tegelikult lausa kaks - ühe õiges päevaks ja teise laupäevaks, kui mu ema-isa juures suuremalt tähistasime :)

Ei hakka järgmiseks nädalaks mingeid lubadusi andma, et ma nüüd ausõna söön korralikult. Kuigi pidustusi (vist) ees pole, on mul sees mingi stressipisik ja on asjad, mis mind sööma ajavad. Ma pean need ise selgeks mõtlema ja ehk siis väheneb ka mu sisemine ärevus ning saan söömise paika. Mis teha, emotsionaalse söödiku viga, et kui sees mingi segadus on, avaldub see kohe toidulaual. Aga küll paika asjad saan. Lihtsalt mida varem see juhtuks, seda parem see mulle (ja mu jalgadele) on :)

Tahtsin veel mainida seda, et aitäh kõigile, kes peale mu laupäevast jooksu kirjutasid või postitust FB-s/instagramis kommenteerisid ja ettevaatlikusele manitsesid. Väga tore oli tunda seda kerget muretsemist/toetust, mis nii mitme inimese poolt tuli. Eks ma ise ka ikka kaalusin pikalt, kas ma ikka lähen jooksma, aga siiski ma arvasin ja arvan seni, et mu keha on juba valmis selleks. Siiski, aitäh! Kuid luban, et konsulteerin homme igaksjuhuks veel arstiga üle, et 100% kindel olla jooksuvalmiduses (lähen homme viimast korda sidumisse).

Neljapäevane pilt minu uute 29 suuruses teksadega ;) 
8 päeva on veel hooaja esimese ametliku võistluseni - Viljandi Järvejooks! Hip-hip-hurraa! Ootan seda juba väga ja loodan, et saan seal endast maksimumi anda sellest haavast olenemata. Hetkel lubab väga normaalset ilma ka, loodame, et see püsib jooksupäevani.

Ma järgmine nädal ilmselt kirjutama väga ei jõua. Koolitööde tähtaegade tipp hooaeg saab homsega avapaugu (kuni 15. mai olen väga väga hõivatud naine :D). Hoidke mulle pöidlad, et võimalikult paljud tööd esimese korraga esitatud saan ja parandamiseks väga palju töid tagasi ei saadetaks :D Kokku on vaja mul teha/esitada nii umbes-täpselt 10 tööd selles ajavahemikus. Kui ma peale seda ellu jään, siis elan ilusti ka eesoleva jooksu hooaja üle ;)


Comments

 1. Eelmine nädal vist kohe oli selline imelik nädal 😉

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ei tea jah :D Loodan igatahes, et järgmine tuleb parem. Äkki, kui teen tublisti koolitöid, siis pole aega nii palju süüa :D :D

   Delete
 2. Nii ilus oled!! :)

  ReplyDelete
 3. Parane kenasti ja anna endast Viljandis kõik ja pane kinni see asi! :D
  Ei, tegelt olen natukene kade ka, kuna oleksin tahtnud ka Viljandisse tulla, aga eks see imikuga plaanide tegemine on nagu ta on. Ei taha meest ka nigelasse olukorda panna, et ta pidevalt graafikut ümber teeks.
  Mul tuleb uus nädal kehvem, kuna lapsel, mehel ja õel sünnipäevad järjest. Ilmselgelt on kooki ja näkse : ) katsun ülejäänud päevad kava järgi süüa. Eks näis, mis see kaal teeb.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma sain sinust ja Regiinast motti hunnikuga, et natuke tõsisemalt kavasse jälle süveneda. Tegin tänaseks lausa karbiga toidu tööle kaasa, vohh! :D

   Järgmine aasta ootan viljandisse ikka jooksma ;) Mõne jooksu aastas võiks ikka ju koos joosta ka :D

   Delete

Post a Comment