Südamenädal Kabalas vol1 - Jumping

Neljapäeval oli meie väikses Kabala külas südamenädala raames tehtavate ürituste esimene etapp - jumpingu trenn. Kohti oli 14 ja kuigi esialgu said kohad päris kiiresti täis, siis üllatuslikult oli viimase minuti äraütlejaid päris mitu. Aitäh neile, kes ikkagi varasemalt teada andsid, et tulla ei saa. Õnneks siiski saime kõik kohad ilusti täis ja tühjasid batuute üritusel ei olnud.Trenn oli ligi 80 minutit pikk ja üpriski intensiivne. Meie õnneks lasi treener lugude vahel veidi hinge tõmmata, et pulss normi tagasi saada. Lugude ajal oli minul püsivalt 165-175 ees :D :D Kõrgest pulsist hoolimata pidasid kõik osalejad lõpuni välja ja jaksasid omal jalal koju ka minna (kuigi veidi hüplevas stiilis inertsi mõjust :D). Ka kõige nooremad olid väga tublid ja tegid veel meile, vanakestele, silmad ette ja hüppasid ka siis edasi, kui kõik teised puhkepausi nautisid. Lastest olid hüppamas minu lapsed ja üks tüdruk veel.Mulle väga meeldis selline teistmoodi, aga samas väga hea koormusega trenn. Nii palju, kui tagasisidet olen saanud, siis meeldis ka teistele. Hea meelega käiks nädalas korra hüppamas, aga kahjuks siinkandis sellist trenni pole. Üritasin seda ka mingi aeg siia tekitada, aga jäi rahastamise taha. Nii et tuleb oodata jälle mingit üritust, et mille raames saaks kutsuda kohale trenni või äkki keegi tubli kohalik tahab selle koolituse ära teha, batuudid muretseda ja treenerina tööle asuda? :D :D (pidavat projektide toel täiesti teostatav olema).


Kõik osalejad said endale ühe freeno joogi Njie firma poolt. Njie on meie südamenädala üks sponsoritest ning nende firma tooteid saavad ka loengu külastajad maitsta :) Nii et kui huvi degusteerida, siis tule kindlasi 13. aprillil kohale Kabala Spordihoonesse!


Kuna kõigile oli see esmakordne kokkupuude batuuditrenniga, siis läks üritus kohe eriti täkke minu meelest. Suur aitäh treener, Elen Pent´ile, et ta viitsis oma batuutidega meile külla sõita! Järgmine südamenädala üritus on 13. aprill, mil Mirko Miilits tuleb rääkima trenni ja toitumisega seotud müütidest ning soovijad saavad 5 euro eest teha kehakoostise mõõtmist. Peale loengut on ka ühine kõndimine.Comments

  1. Oleksin soovinud ka jumpingus osaleda, oleks ka vb osalenud kuid näed sa, olen jälle Tartus ja esialgsed kaks päeva on hetkel nädalaks veninud...:(

    ReplyDelete
    Replies
    1. Oi :( Jaksu sulle! Loodan, et meil kooliajad mingi aeg jälle klapivad, siis kuulan huviga kuidas sul selle asjaga seni läinud on :)

      Delete

Post a Comment