Viljandi Centrum kino

Leppisime lastega mingi aeg kokku, et üritame iga kuu vähemalt korra kuhugi välja elu nautima minna. Märtsis käisime Pärnus spaas ja Veski-Silla bowlingus (mis oli küll negatiivne kogemus kahjuks). Aprillis mõtlesime ära külastada Viljandisse tehtud kino. Kuna mina ise olen terve oma pika elu jooksul täpselt ühe korra kinno sattunud (jah, on lubatud imestada ja naerda, et mis moodi see on mul õnnestunud), siis oli see mingis mõttes sama suur elamus, kui lastele :D


Eile, peale kooli-, lasteaia- ja tööpäeva panin Marguse kodus magama ja ootasin ära, kuni Priit koju jõuab. Siis panime suurematega kodust ajama :D Enne kino käisime veidi veel poodides. Täitsa kummaline on poes käia nii, et ei pea pidevalt keelama ja jälgima, et üks tuulispask oma revideerimisi riiulitel ei tee :D Marek ja Mareli on juba nii suured, et said ilusti omi asju uurida, kuni emme proovis ja ilastas jooksutossude leti ees. Ostma siiski ei jõudnud, sest lastel oli ulmekiire juba kinno minekuga.

Enne kinno minekut pidime veel endale 3D prillid ostma. Viljandis saad 1 euro eest endale prillid osta ja siis jäävad need endale. Ega meil ilmselt see viimaseks kinos käimiseks ei jäänud, seega polnud üldse kahju neid osta ka.

Poes oli minu jaoks hämming, kui suuri popkorni topse tehakse. Ma ise veel mõtlesin, et KES küll neid ostab, aga tuli välja, et väga paljud :D Me ise piirdusime väikse topsiga kolme peale ja lapsed võtsid endale ühe joogi. Mis teha, kui ema on kooner/popkorni mitte väga suur sõber. Ega tegelikult olid need popkornid väga head (šokolaadimaitselised), aga ei ütleks, et suuremat topsi oleks vaja olnud meile.

Poole sellest topsist sõime me enne filmi hakkamist juba ära, sest lapsed ei saanud aru, miks neid reklaame peab nii palju näitama. Nagu telekast vaataks multikat :D Ainult kinos näed kõik reklaamid ette ära. Kui film juba peale hakkas, siis polnud kellelgi väga meeles, et peaks mingit popkorni ka sööma.

Vaatasimeks valiksime "boss beebi". See kure multikas jookseb seal ka muidu, aga kellaajaliselt sobis see multikas rohkem. Multika kohta ütleks nii palju, et naljakaid stseene oli sisse pikitud päris palju. Samas 5 palli süsteemis hindaks 3,5 või 4 maksimaalselt. Ei olnud halb multikas, aga polnud väga minule sobiv (aga no ega multikas vist ei peagi täiskasvanud naise lemmikfilm olema eks :D ).


Pean selle ka ära mainima, et toolid olid ikka ulmemugavad. Ilmselt on igas teises kinos ka ja see polegi midagi märkimisväärset, aga kuna mina, vana maakas, polnud varem ju rohkem kinos käinud, kui üks kord Tartus kolme musketäri vaatamas, siis vajusin sinna tooli ikka väga mõnusa muigega.

Koju tulles ütlesin Priidule, et nüüd peaks me minema koos midagi vaatama. Mõnda õudukat näiteks. Oh, kui ammu ma pole ühtegi õudukat vaadanud. Vanasti (jeesh, ma olen vana!) sai ikka ainult õudukaid vaadata, aga siis tulid.. lapsed :D Enam pole vaja õudukaid ekraani pealt vaadata :D :D (nali, ausalt :D ).

Eile õhtul avastasin, et Viljandi kinos on tulemas ka "beebiga kinno" üritus 9. mail. Äkki seega peaks hoopis Marguse beebiks maskeerima ja temaga kinno minema?


Comments

  1. Margus kvalitseerub täiesti beebi alla. Räägin tlnast aga ilmselt on vil ka nii. Filmi heli on vaiksem ja saal valgem ning ees on kastidega mänguasjad, et traageldised mängida saaks, ühesõnaga mine muidugi

    ReplyDelete

Post a Comment