It´s zmoothie time!

Veidi aega tagasi kirjutati mulle ühest Eesti ettevõttest, kes tõi turule uudse toote - Zmoothie smuutisegud.

Lühidalt öeldes on tegu smuutisegudega, mis baseeruvad külmkuivatatud marjadel ja puuviljadel.
Lisatud on ka kasulikud kiudained, et kõhtu veel paremini täis hoida ja smuutist tervislik kerge eine teha.  Toode rõhub oma naturaalsete viljade ja kiudainetega tervislikkusele ning eriti lihtsale valmistamisviisile - saab kokku segada u 300ml veega shakeris , on kerge kaasa võtta ja valmistada kasvõi koolis või töö juures. Toorainena eelistatakse eestimaist, toodetele ei ole lisatud suhkrut ning ei ole ka mingeid säilitusaineid ega kunstlikke lõhna ja maitseaineid. Zmoothie segudest on eemaldatud vesi ning seetõttu on need naturaalsetest viljadest segud samas ka hea säilivusega, ei vaja külmikus hoidmist ja lisaks on kerge kaasa võtta.


Kodulehelt tooteid tellides kehtivad erinevad soodused. alates 25eurosest tellimusest, on postikulu tasuta. Kui tellimus on suurem, kui 75 eurot, rakendub kassas automaatselt 15% lisasoodustust: Lisaks kehtib mai kuu lõpuni sooduskood "marisjamaailm" , millega saate 20% odavamalt tooted kätte.

Nüüd aga toodete katsetamise juurde. žürisse kuulus seekord neli inimest - objektiivseim hindaja Maris, kõige uue vastane Marek, katsetamishuviline Mareli ja kõigesööja Margus. Me saime katsetamiseks kolme eri maitsega segusid - mustsõstra-maasika, maasika-banaani ja mündi-õuna-banaanisegu. Panen kirja nad meie maitse eelistuse järgi alates kõige kehvemast. 

Kolmandale kohale jäi  žürii hinnangul mündi-õuna-banaanisegu. Kuna meie puhul on tegu inimestega, kes ei kannata ka piparmünditeed silma otsastki, siis ilmselgelt on selle maitsesegu ebaedu arusaadav. Mündimaitse oli iseenesest mahe ja ja käinud räigelt üle, aga siiski täiesti tuntav ja ma ei suutnud seda juua. Lapsed ka mitte. Lisaks segunes see kõige kehvemini. Igal katsel jäid tükid sisse.

Teisele kohale jäi maasika-banaani naudingusmuuti. Mõnus, aga oleks tahtnud veidi enam maitset saada. Maitsepoolest täitsa meenutas värsketest viljadest tehtud jooki, aga just seda värkse marja mahlakust või maitsekust jäi natuke puudu. Aga see on selline jook, mida ma võtsin ka tööle kaasa. Jube hea oli vahetunnis kokku loksutada, kiirelt shaker puhtaks loputada ja edasi toimetada. 

Esimesele kohale jäi mustsõstra-maasika smuuti. Väga hea! Kindlasti ei olnud maitse üksühele värske mustsõstraga, aga mulle maitses. Ei olnud mingeid keemilisi lisamaitseid, lahustus neist kolmest ka kõige paremini (kordagi ei jäänud tükkidega) olenemata, millist shaker´it kasutasin. 


Kaht viimast maitset soovitaksin kindlasti tellida, kui katsetamishuvi on. Samuti soovitab neid kahte Mareli ja Margus. Margus oleks hea meelega kõik need üksi ära joonud ja üldse oli ta väga tige, et teised ka maitsta tahtsid :D  Mündi oma suhtes soovitaks olla ettevaatlik, kui münt pole lemmikmaitse. Kui aga väga maitseb, siis kindlasti proovige. 


Comments

  1. Ei soovita neid tooteid osta!

    ReplyDelete
    Replies
    1. Kas on negatiivne kogemus nendega? Äkki jagad meiega ka?

      Delete

Post a Comment