Mul pole midagi selga panna!!!! Ehk valmistume EBA 2017 galaks.

Eesti blogiauhindade gala on varsti käes. Vaikselt hakkab tulema peale see "mida ma selga panen?" paanika. Lisaks riietusele on vaja veel planeerida transport ja eks hinges natuke ikka tuigatab, et kui palju hääli ma see aasta saan.Riietuse koha pealt olen üritanud natuke valmistuda. Käisin eelmisel nädalavahetusel Lõunakeskuses kleiti otsimas. Proovisin ka paari kleiti, aga no ei olnud sellist, mis oleks minulik. Kusjuures ma veel vanast harjumusest võtsin ikka ühe numbri võrra suurema mudeli ka igaks sajaks juhuks proovimiskabiini kaasa, aga 40 suuruses kleidid läksid ilusti selga ilma mingi probleemita ;)

Kuna ma poest midagi ei leidnud, siis liikusin edasi kõige kindlama allika poole - õe riidekapp :D Sain sealt endale paar võimalikku lahendust + üks selline 75% tõenäosusega kasutatav variant. Ühesõnaga kui ma enne EBA poodi ei peaks jõudma, siis kleidi koha pealt saan õe kapi sisuga end ära päästa.

Teine lugu on aga kingadega. Kuna ma enne pidu jooksen poolmaratoni, siis ilmselgelt ei ole mu jalad kõige paremas seisus, et õhtu otsa veel kõrgetes kontsadel ringi ukerdada (praegused kõrged kontsad pole ka nii mugavad, et õhtut üle elada). Samas madala kingad on mul tööl käimisega suhteliselt nirusse seisu kantud. Nende koha pealt peaksin ikkagi poodi minema veel ja vaatama, ehk leian  midagi talutavat jalga. Siin tuleb jälle see kõrguse dilemma mängu - kõrgemad on ju ilusamad, aga kas ma leian kõrgemaid kingi, mis oleks ülimugavad? Ja veel nende loetud päevade jooksul?

Järgmiseks tuleb planeerida transport. Meil küpseb plaan Viigiga teha üks korralik sõidumaraton maha. Esmalt Narvasse jooksma, siis otse Tallinna EBAle ja peale seda veel koju ka. Eks näis, kas suudame selle ühe päevaga tehtud või peab vahepeal kuskil peatuse tegema ja välja magama. Kui ma ise pean roolis olema, siis ööseks ma koju kindlasti ei jõua. Nii et ma loodan, et Viigi viitsib sõita :D

Kui joostud saame ja Tallinna ka jõuame, siis peame saama enne pidu kuskil pestud ja üles löödud ka. Pesemise koha pealt kavatsen Regiinale koju sisse sadada. Täiesti nahhaalselt, sest peole oleme nagunii koos minemas. Nüüd seda lugedes ei kavatse ta raudselt mulle oma aadressi anda :D :D :D Nali, nali.

Soengu ja meigi suhtes olin vahepeal seisus, et pean ise kuidagi hakkama saama, aga Viigi oli kuskilt leidnud hea pakkumise, et äkki sokutan end ka tema meikari ja juuksuri juurde. Pean veel natuke uurima seda asja (pole siiani jõudnud üldse sellele väga mõelda ja seda planeerida, seega oleks eriti tore, kui nüüd sujuvalt saan endale kaks ühes).

Ja siis veel need hääled. Ma tegelikult mingit kindlat kohta endale ei loodagi saada. Olen enda jaoks ainult nii palju välja mõelnud, et üle viienda koha ma 99% kindlalt ei saa, sest mul on väga tublid ja tegusad "konkurendid" (jutumärkides, sest tegelikult on ju need blogid just need, kellele igapäevaselt kaasa elan ja on esikohti väärt). Esikümnesse koha saan, siis on superluks.

Pigem on mu eesmärk seotud häälte arvuga. Loodan saada rohkem hääli, kui eelmine aasta. Siis kandideerisin eluliste blogide kategoorias ja seal kandideerijaid oli 89 (ehk konkurents oli tunduvalt tihedam). Nende hulgast sain ma 22. koha. Suhteliselt hästi läks arvestades, et hääli oli 29 ainult. Seega, kui seekord on vähemalt 30 häält, olen ma või sees omadega. Arvestades, et ühe IP pealt võib kuni 5 korda hääletada, siis loodetavasti tuleb see 30 häält täis, eks :) Te ju aitate selle ära teha? :DKui sa veel pole hääletanud, siis mine aadressile eba.marimell.eu, vali tervise- ja trenni kategooria ja pane linnuke minu blogi ette. Hääletamiseks on aega kuni 31. mai südaööni!

 Pidu ootan ma kõigest hoolimata väga! Meil on kahe laua jagu spordiinimesi kokku kogutud ja kahtlemata tuleb meil üks eriti äge ja lõbus õhtu. Olenemata enda kohast olen ma kindel, et nii spordiblogide kui tervise- ja trenniblogide kategoorias saab esikolmikusse keegi minu lemmikutest 100% kindlalt!Comments

  1. Hoian sulle ja endale ka pöialt. Endale muidugi natukene rohkem, aga olen ka sinu üle siiralt rõõmus, kui esikolmikus koht potsatab :)
    Varsti näeme ;)

    ReplyDelete
  2. Tehtud! Sinu ja Su blogiga on kõige kergem suhestuda :)

    ReplyDelete

Post a Comment