Nädala kokkuvõte 15.-21.mai

Nädal möödas jälle. Eelmine nädal ma kokkuvõtteni pühapäeval ei jõudnudki. Nii kiire, nii kiire koguaeg. Aga täna võtsin ekstra aega selleks, sest lubasin ju täna ka kaalupildi panna. Kus ma siis saan oma lubadust murda. Aga alustame trennidest.Kuna sel nädalal oli mul luuümbrise valuga jamad, siis trenne väga palju kirja ei saanudki ja puhkepäevi oli rohkem, kui esialgselt plaanis oli. Õnneks on mul treeneriga väga tihe suhtlus ja muutsime jooksupealt kõik ära nii, et jalad saaksid puhata ja hullemast päästa.

E: puhkepäev
T: madala pulsiga jalgrattasõit - 1 tund 10 minutit. Kalorikulu 551. Keskmine kiirus 17,1km/h, keskmine pulss 132.
K: puhkepäev
N: puhkepäev
R: võistluseelne kerge jooksutrenn - soojendusjooks + võimlemine + lõigud+ lõdvestusjooks. Aeg kokku 25 minutit, 3,12km. Kalorikulu 246.
Lõikude keskmine pulss/kiirus (100m): 141/6:15, 150/5:10, 156/4:44, 156/6:29, 150/5:06. Neljanda lõigu ajal andis jalg korraks tunda ja proovisin jalahoidu sättida nii, et valu ei tunneks. Sellest ka kiiruse langus. Igatahes see mõjus, sest viienda jooksu ajal hoidsin jalaasetust parema kontrolli all ja enam probleemi ka polnud.
L: Maijooks - loe täpsemalt SIIT.
P: puhkepäev

See nädal oli eriskummaline lisaks vigastusele ka seetõttu, et olenemata kooli nädalavahetusele, sain nädalalõpus kõik asjaajamised ilusti tehtud. Tavaliselt olen kooli nv-sel nii hõivatud,et muud asjad on kõik tahaplaanile lükatud. Aga eks see õppeaasta lõpp paistab ka ülikoolis. Üks koolipäev (seminarid/eksam ja kontroll töö kõik ühel päeval) ja üks kodune ajaline/hindeline töö veel. Siis peaks olema läbi, kui ma midagi veel parandama ei pea :D Kaks ainet igatahes on oma lõpu juba leidnud, kaks veel!

Jooksu koha pealt veel nii palju, et Maijooks tõmbas mul motivatsiooni täiega lakke jooksmise suhtes. Kogu selle pingelise perioodi najal hakkas vaikselt ligi hiilima väsimus ja viitsimatus midagi teha, aga see laupäevane jooks ergutas jälle mind natuke üles jooksu koha pealt. Muus mõttes ootan jätkuvalt juba juuni keskpaika, et kõik läbi oleks ja ma saaks lõpuks puhata natuke mõtlemisest.

Aga nüüd see kaaluteema. Mis te arvate, et ma ei tea, et päris mitu inimest tuleb täna ainult selle numbri pärast seda postitust lugema. Teise inimese kaal on ikka üks huvitav number eks :D :D Aga ma ei tee sellest mingit saladust. Igaüks näeb peale vaadates ju ka, et ma pole mingi 60 kilone, eks. NO siin ta mul on:

Suur ja ümmargune igast nurgast :D Ja kui te arvate, et see on see number, mille pärast ma kolmapäeval oleks minestanud, siis eksite. See oli veel hullem. Aga las see olla. See läks juba nagunii ära. Lühidalt võin sellise kaalunumbri nägemise eest tänada viimase kuu söömist ja kuuseisu ka.

Tegelikult alates kolmapäevast olen toitunud suhteliselt eeskujulikult. Kui on ka tulnud toite, mida ei tohiks väga tihti süüa, siis olen piiranud koguseliselt. Tundub, et mõjub, sest olemine on küll palju kergemaks läinud ja isusid ka pole enam nii palju.

Vot siis sellised lood on hetkel minuga. Edasi lähme väga innukalt. Trennid on järgmiseks nädalaks paigas hoiatusega, et mingi valu puhul koheselt treenerile teada annaks. Järgmise nädalaga algab suvealguse pidustuste hooaeg, mis eeldaks, et mul on uus kleit ostetud, aga nope! Seega ma ei tea veel, millega ma Mareli lõpetamisele reedel kohale veeren. Pean vist iseend ka üllatama :D

Muideks, ma pean seal kõnet pidama. No ma arvan, et kui ma alustuseks viis minutit nutta lahistan suurest kurvastusest, et mu väike piiga nii suur juba on, siis need vanemad hakkavad kahetsema, et minu sinna ette saatsid :D :D :D

Ah, ma rohkem ei raiska Interneti ruumi oma lobaga. Kes teab, äkki saab veel ruum niimoodi otsa, eks :D Lähen hakkan edasi tööd tegema. Ega aega raisata pole sekunditki. (oh kuidas ma tahaks sellest rattast maha saada kasvõi päevaks!)


Comments

 1. :D
  Minu ilusast 66,9-st on ka taas saanud 67,5 :D seega olen samal tajal. Või noh, rajalt veits maas.
  Mina ei tea, mis minust saab, kui ma niimoodi edasi toitun. Elevant ilmselt. Sina oled tubli, et ikka suudad end käsile võtta. Peab ikka neid kuramuse Fitlapi päevi jälle tegema vist. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma sellepärast tubliks hakkasingi, et vaikselt elevandi kaal hakkas ette tulema 😂

   Delete
 2. No sa oled ikka väga ilus 80kg😉

  ReplyDelete

Post a Comment