Hakkame filmima!

Kuna mul tööl on puhkus, kooliasjad on selleks õppeaastaks tehtud, lapsed magavad ja mees on tööl, siis on natuke aega tegeleda oma virtuaalse hobiga ehk blogimisega ja kõigega, mis sellega seotud on. Eelkõige hoopistükis spordiblogijate kokkutuleku korraldamisega ja enda youtube´i kanali taasleidmisega.


Sünnipäeva postituses kirjutasin, et mõtlesin natuke videote tegemisega jälle katsetada. Eks see mõte on mul lainena ennegi peast läbi käinud, aga no seda ajakest on alati vähevõitu. Ega suvel ka seda nüüd väga palju rohkem pole, aga siiski natuke ja asju, mida filmida on ka nagu rohkem. Seega teen nüüd kuni puhkuse lõpuni iganädalaselt ühe videokatsetuse ja panen selle youtube´i üles. Eks näis kuidas välja kukub.

Ma tean, et teist paljud ei tunne mingit huvi videote vastu, aga mulle endale pakub see huvi. Sel moel saab teatud emotsioone paremini edasi anda (vaata kasvõi peale Kõva Mehe jooksu tehtud live´i) ja eks see on minu jaoks ka natuke õpetlik katsetus. Ma pole just kõige selgema diktsiooniga ja arusaadavama kõnega. Seega suvine harjutamine teeb ainult head enne uut õppeaastat :)

Kindlasti hakkan vlogides rääkima oma trennidest, toitumisest (ehk ka mõned toidutegemise videod, kes teab), väljasõitudest ja laste tegemistest. Sellega seoses oleks vaja mõnda head programmi, millega videod kokku lõigata. Mul vanas arvutis oli movie maker, aga praeguses pole midagi, millega hakkida ja kokku kleepida. Seega palun soovitusi, millise tasuta programmiga seda tööd võimalikult lihtsalt teha saab. Ma pole just kõige teravam pliiats, kui asi puudutab sellist "meisterdamist".

Panen teile siia meie tänase katsetusvideo ka. Lõppes ta poole pealt ära, sest Margus hakkas hullult eputama ja teistel oli siis juba ka üleannetud mõtted peas, kui üks ees lollitab :D :D


Lõpetuseks veel mainin ära, et kui keegi teist tunneb huvi meie videote vastu, siis kindlasti võite youtube´is meie kanali tellida  (sõna tellimine jätab mulje, nagu oleks tasuline, aga tegelikult ju pole :D :D) ja anda märku ka teemadest, mis teile kõige rohkem huvi pakuvad :)


Comments

 1. Movie makeri saad ju tasuta alla tõmmata omale :)
  Või kui asi selles, et uus arvuti on mac, siis võta imovie - täpselt sama lihtne :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. No miks ma arvasin, et see tasuline on ?? Aga aitäh valgustamast :D Uurin asja kohe :D

   Delete
 2. Sa võiks algaja jooksja jooksukooli teha...youtubes😊

  ReplyDelete
 3. Sa võiks algaja jooksja jooksukooli teha...youtubes😊

  ReplyDelete

Post a Comment