Nädala kokkuvõte 5.06-11.06.2017

Eile polnud mul ülearu palju aega, et nädala kokkuvõtet teha. No EBA järellainetus ja puha, eks :D Aga täna, peale tööpäeva ja enne vihma kätte minekut võtan end kokku, et vaadata korra tagasi eelmisele nädalale.


Esmaspäev: puhkepäev (tegelikkuses ka kaks õppetundi lastele kummikeksu õpetamist ehk hüppamist, mis võttis lõpuks ikka päris läbi).

Teisipäev: 8km jooks + jooksuharjutused. Aeg kokku 1 tund 14 minutit 28 sekundid. Kaloreid kulus 710. Keskmine pulss 148 (max173), keskmine kiirus (harjutused ajas sees) 8:22 min/km (max 3:38).

Kolmapäev: 5km jooks + lõigud + selg/kõht harjutused.
Jooksu osa: Aeg kokku 43 minutit 43sekundit. Kaloreid kulus 399. Keskmine pulss144 (max170), keskmine kiirus 7:28 min/km (max 4:11).
Trenni osa: Aeg kokku 12 minutit, kaloreid kulus 72, keskmine pulss 115.

Neljapäev: puhkepäev

Reede: kerge ergutusjooks hommikul. Kaloreid kulu 228, aeg kokku 25 min 43 sek. Keskmine pulss 141 (max 165), keskmine tempo 8:20 min/km (max 4:02) - aja hulgas on ka viis minutit paigal tehtud harjutusi, sellest keskmine ka nii madal :)

Laupäev: Poolmaraton Narvas. Numbritest loe SIIT.

Pühapäev: au ja uhkusega väljateenitud puhkus (pluss väike jalutuskäik jalgade virgutamiseks).
"tee see pilt ära ja tõmbame siit uttu" nägu :D 
Trennid said suhteliselt eeskujulikult tehtud. KOlmapäevased harjutused sai küll veidi kiirustades teha ja mõned jäid tegemata ka, sest oli kibekiire. Nii et selline viisakas viis pika miinusega ma ütleks hindeks :D :D

Toitumisega olid veidi teised lood. Ei midagi ülihullu, aga samas ei midagi ülearu rõõmustavat ka. Mõtlesin, et ei hakka enne poolmaratoni kohe räigelt end korrale kutsuma, sest esiteks ei pruugiks keha jooksuks ära harjuda ning teiseks, oli veel lasteaia lõpetamise/kooli lõpu järelmõju erinevate ürituste (loe: söömiste) näol. Siiski kaalu koha pealt nuriseda ei saa, vist.

Ma alles hiljem telefonist vaatasin, et välk nii pahasti numbri peale jäänud :( 
Eks ta suht napikas ole ja pean nüüd need viimased kolm nädalat hullupööra pingutama, et juuli esimeseks pühapäevaks see 77 välja võluda. Aga ennast teades teen selle ära ka, sest ma kohe üldse ei taha teile raha anda :D :D :D

Rohkem ma teile praegu ei räägi neil teemadel. On mul küll üks plaan järgnevaks vähemalt kolmeks nädalaks, aga ei hakka ette rääkima. Kui kolm nädalat läbi, siis vaatame, kas läks õnneks. Kui ei läinud, siis räägin ka, sest kogemus on kogemus - olgu see positiivse lõpuga või mitte :)

Praegu aga lähen panen end riidesse ja valmistun vihmaga võitlema järgnevad 1,5 tundi. Hurraa mulle! Keegi seltsi ei taha tulla?? :D


Comments