Spordi - ja terviseblogijad, koguneme!

Kuna tuli infoks, et on ka neid blogijaid, kes FB vahendusel infot ei saa, siis teen siia ka väikse postituse meie eesolevast üritusest, millest kõigil spordiblogijatel (sh kaalulangetajad, tervisliku eluviisi jälgijad jne) on võimalus ja pigem isegi palve osaleda.


Hetkel plaanid on nii kaugel, et üritus toimub Viljandis ja kas 6. või 13. augustil. See selgub juba selle nädala lõpus, nii et kui oleksid tulemas, siis kindlasti anna mulle sellest võimalikult kiiresti teada, et saaksin kuupäeva valikul sinu arvamusega arvestada.

Plaanis on natuke enda aktiivset liigutamist ja ka söömine. Mis muud meile, tervise- ja trennisõpradele peale läheb, eks :D Lisaks ka hulganisi jutustamist, muljete jagamist, pildistamist (Margit lubas jäädvustaja silma mängida) jne.

Kui kellelgi on mingeid mõtteid, mida veel teha, siis selleks on meil Facebookis grupp. Kui sa facebookis ei tegutse, siis kõik mõtted võib mulle e-mailile saata: marishuopolainen@gmail.com ja üritan neid arvesse võtta :) Maili peale võib ka muid küsimusi esitada, kui sul neid on tekkinud ;)

Kindlasti on mingisugune rahaline osalustasu ruumirendi jaoks + söögi koha pealt ka (seda veel alles uurin, kuidas teeme). Summad ei saa kindalsti olema ülearu suured, aga miski summaga peaks arvestama ;)

Seega, kui sa oled tulija, siis liitu kindlasti meie grupiga FB-s (selleks saada mulle kiri fb-sse sisuga, et soovid liituda ja enda blogi nimega) või saada mulle e-mail oma osalussoovi ja bloginimega!

Aga lugejad! Teile ka midagi! Kuna kokkutulekust tuleb kindlasti mitu postitust peale üritust ja mina kavatsen kindlasti ka live´i teha, siis andke teada, keda teie kindlasti tahaks seal kokkutulekul näha? Kas on mõni mõte, kuidas me saaksime teid ka kaasata oma üritusse (sest teie olete ju tegelikult osa meie blogidest) - näiteks mingi challenge, mida võiks üle kanda? VÕi küsimustevoor? Ühesõnaga pange oma mõtted kirja ja toimetage need minuni!Comments

 1. Hei! Nii lahe värk, kas instagrammerid võivad ka osaleda?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hei, tead, ma ei oskagi öelda. KAs saad mulle e-mailile saata oma insta konto?

   Delete
  2. Põhimõtteliselt nagu võivad ikka, aga peaks siis ikka olema põhisuund trennil- toitumisel :) Aga oma konto saada ikka :)

   Delete

Post a Comment