Sünnipäevalaps!

4 aastat tagasi, kui ma selle  blogi avasin, tahtsin kirja panna oma toitumised ja trennid. Lihtsalt hoida silma peal oma kaalulangetus teekonnal. Ma poleks elu sees arvanud, et see asi nii suureks kujuneb, et mul on päevas tihti neljakohaline arv lugejaid, facebook´i lehel üle 1000 jälgija ja instagramis üle 800. Et ma teen koostööd erinevate firmadega ja on inimesi, kes arvavad, et just mina võiks olla see, kes nende tooteid katsetaks ja teistele nendest muljetaks. Aitäh teile kõigile ja hoiame pöidlaid, et teid oleks edaspidi veel rohkem!!


Aga vaatame korra nendele neljale aastale tagasi. Esimene aasta oli täitsa edukas aasta. Sai Jilliani kava hoolega vehitud ja sellel olid päris head tulemused (vaata SIIT).  Jilliani tegemise ajal ma veel ei jooksnud ka, aga esimese "eluaasta" lõpuks tuli juba jooks mängu. Isegi võistlused. Näiteks sai Maijooksul osaletud (loe SIIT) ja aeg oli siis üle 12 minuti aeglasem, kui praegusel aastal. Esimese aasta teisel poolel kaitsesin ka oma lõputöö ära. Kogu see stress, mis sellega kaasnes, tõstis veidi kaalu, kuid ma suutsin selle perioodi üle elada ja edasi sammuda.

Teine eluaasta algas maja ostuga. Uus kodu, uued tuuled võiks öelda. Mingiks perioodiks jäi trenn tahaplaanile, sest maja juures oli nii palju teha. Ühesõnaga motivatsioon kandus üle teise valdkonda. Järgnes juba elumuutus pisikese Marguse kasvamisega mu kõhus. Seega vahetas blogis kajastuvad teemad suunda. Kaalulangetusblogist sai beebiblogi.


Kolmas aasta oli ka ellu erinevaid uusi väljakutseid toov. Esiteks Marguse sünd (loe SIIT), siis Mareku koolitee algus (loe SIIT) ja  jaanuariga alustasin uuesti oma kaalulangetus teekonda ja jooksmist. Seekord Kati abil ja väga edukalt. Blogi kolme aastaseks saamise ajaks oli 20kg seljast visatud ja jooksus oli suuri arenguid tehtud.Neljas aasta on blogi olnud kõige enam seda nägu, ma ise tahaks, et ta oleks. Toitumine, trenn ja emotsioonid selle ümber. On omad tõusud ja langused, aga see kõik käib selle teekonna juurde. Kuigi kaal selle aja jooksul langenud ei ole, on muutunud märgatavalt kehakuju ja keha on hulga paremas toonuses, kui aasta tagasi. Olen teinud suuri saavutusi, näiteks läbinud poolmaratoni etappi  mitmeid kordi (SEBist saate lugeda SIIT). On alguse saanud ka teekond maratonini, mida ma suure aukartuse tähe all lõpuni käin.


Ja nüüd saab alguse viies aasta! Juubel on tulemas! Selleks tähtpäevaks tuleb juba varakult hakata valmistuma, et saavutused oleks päevale vastavalt märkimisväärsed. Ma tahaks, et see järgnev aasta oleks blogi mõistes kõige ideaalsem. Et ma jõuaks siia piisavalt regulaarselt, et teil huvitav oleks. Kirjutaks siia oma edusammudest nii jooksudel (rekordid, hakake tulema! :D) kui ka kaalulangetuses. Saaks nii kaugele, et ka Priit minuga jooksmas hakkaks käima (mõte on juba ette söödetud ja peaaegu on konksu otsas) ja ka lapsed järjest enam sportlikule eluviisile mõtleks. Saaks palju huvitavaid koostöid seoses toitumise-trenni ja laste aktiivse eluviisiga, saaks teile pakkuda võimalikult palju võimalusi midagi uut katsetada ja proovida jne. Mõtteid on nii palju ja loodan, et suudan need ka realiseerida.

Siinkohal on ka sõna teil! Mida te tahaks siit blogist enam lugeda või mis postitused teile üldse peale ei lähe? Kas loosimised on midagi teie maitsele või võiks need täiesti ära jätta? Arvutustpostitustest huvitaks rohkem tooted või mõned sihtkohad või hoopis erinevad trennid? Kuna mingi väike summa ikka nendelt reklaamidelt siin blogis tiksub (muideks, te võite neid ikka klõpsata, siis see summa on veidike suurem :D), siis selle raha paigutan ma kõik blogiga seotud kulude katteks. Seega mida suurem on summa, seda enam ma saan teile midagi uut ja huvitavat pakkuda.

Sünnipäeva torti blogi tähtpäeva puhul meil kodus polnud. Virtuaalne värk nõuab ka virtuaalset torti :D. Kuigi hetkel võiks isegi torti vist süüa. Ei taha ära sõnada, aga see põhimõte, mida ma praegu katsetan, lubaks isegi vist torti süüa. Oma väikse konksuga, aga siiski.

Sünnipäeva kingitusena lähme me perega ühele väljasõidule, mis meile kingiti. Kindlasti kirjutan sellest teile põhjalikult kui käidud (kui huvitab kuhu, siis vaata SIIT). Peale seda kavatseme suvel veel päris mitmesse kohta minna uudistama lastega ja teieni jõuab ka kindlasti ülevaade neist. Ühesõnaga väga tegus aasta on ees ja ma loodan, et te jooksete selle läbi koos meiega! :)

PS! Kas videod oleks ka asi, mis teile huvi pakuks? Ma olen seda mõtet aegajalt peas kõlgutanud, aga pigem huvitaks, kas teist oleks ka vaatajaid? Nii palju ütlen ette, te saaksid nad sellised lühikesed, sest pikka juttu ei viitsi ma ise ka kuulata-vaadata.


Comments

 1. mina oleks kindlasti vaataja, õeke ;-) tubli oled, plaanin 6 kg alla võtta juba 1 läinud, ja nii hea tunne on!!!!!!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Usun, et järgmised 5 lähevad sama ludinal ;)

   Delete
 2. Palju õnne veelkord!
  Mulle loosid meeldivad ja arvustused on ka täitsa huvitavad, kui nad polw kirjutadud stiilis "see on nii super, et ma kohe suren maha". Õnneks see polegi sinu stiil :D ja ma vaataks su videosid ka.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eks ma üritan mingi hetk mõne hea video kokku keevitada :)

   Delete
 3. Palju õnne sünnipäevaks!

  Kõigest sellest kirjutagi, millest praegu juba kirjutad. Meeldis kui sa toitumiskavasid katsetasid! Võiksid edaspidigi eksperimendi mõttes midagi sellist teha. Ja kuna sa oled selline aktiivne korraldaja, siis miks mitte mõni väike väljakutse või võistlus (kaalulangetamise, toitumise, spordi vmt a la 30 päeva challenge).

  ReplyDelete
  Replies
  1. Praegu ongi üks uus toitumissuund või pigem isegi põhimõte katsetamisel. Proovin kolm nädalat ära ja siis jagan muljeid ;)

   Delete
 4. Mina videode vaataja pole, aga su blogipostitused on alati väga vahvad, hästi kirjutatud ja ausad. Nii tore, et su eesmärk on ka pere tervislikuna hoida. Mulle meeldib see, et sa pole hullunud oma kaalulangetuse osas. Tootearvustusi loeks küll hea meelega. Jõudu ja jaksu sulle! Pille

  ReplyDelete

Post a Comment