Eesti Maanteemuuseumi loosimise võitjad!

Mul on siiani veel nii head ja mõnusad emotsioonid üleval, kui meenutan meie Eesti Maanteemuuseumi külastust. Vaatasin nende Facebooki lehelt, et neil praegu käimas veel teemasinate teemapäevad, mis oleks kui rusikas silmaauku Margusesugusele masinahullule. Aga ajakesega on praegu väga nadisti - järgmine suvi, kui Margus jälle grammivõrra vanem ja targem ja asjalikum.


Aga teist kahele on võimalus minna sellele vahvale teemapäevale või ükskõik mis muul päeval kohta külastada veel täitsa õhus. Just praegu tegelen piletite loosimisega. Esimene välja tulnud nimi kahjuks ei osutunud võitjaks, sest ei olnud tingimused täidetud. Ma ei tea, kas inimesed ei loe, mida nad jagavad, aga ainult "jagavad" kommentaaridesse kirjutamisest enamasti ei piisa. Eriti, kui seda isegi pole palutud teha :D Seega kes nii tegi, oskab iseenda vaid võimaluse käest laskmises süüdistada.

Aga teine nimi oli juba tubli loosis osaleja. Ja meesterahvas! Sellist leidu loosimistes väga tihti ei näe. Igatahes - TIMO JAAKMEES - Sina oled esimene, kes võitis perepääsme sellesse toredasse asutusse. Ja mis veel parem, väike üllatus pidavat ka kaasa tulema. Ei tea minagi, mis see olla võiks.Aga liigume edasi teise õnneliku juurde. Selle loosimisega läks jälle paar nime vahepealt kaotsi. See random comment picker oskab ikka hästi valida nimesid, et just sellised välja kipuvad tulema, kellel midagi tegemata on :D :D Aga õnneks paari nimel järel tuli üks tubli osaleja jälle esile - KRYSLIN RASS. Teine perepääse on sinu!


Võitjatel palun endast märku anda minu Facebooki sõnumites. Siis saan anda edasised juhised, kuidas võidu kätte saate :) Ja PALJU ÕNNE! Loodan, et saate ühe toreda elamuse enda suvesse juurde läbi selle võidu! 


Comments