Nädala kokkuvõte 17.-23.juuli

See nädal oli üks rahulik trenninädal. Treener Hasso tegi mulle veidi vaiksema nädala, sest eelmine nädal sai ju jutti joostud 22+km ja mudajooks järgmisel päeva otsa. Pealegi olen enamuse nädalast kodust lennus, nii et veidi vähem trenniaega sobis sellesse nädalasse väga hästi.


Esmaspäev: puhkepäev

Teisipäev: 8km kerges tempos jooks (SLS 140 lööki/min) + võimlemine 5 min + 3x70m hüplemine + 3x100m rütmijooksud + 2x10 kätekõverdust + 1km lõdvestujooks ja venitusharjutused. Jooksin Treimanis puhkusel olles. Aega kulus 1 tund 18 minutit, energiakulu oli 691kcal.
*8km jooksul keskmine pulss 140, keskmine kiirus 7:14 min/km. Rütmijooksude kiirusi ei hakka panema, sest seal puude vahel natuke GPS pani hullu ja need näidud ei ole kindlasti tõesed.

Kolmapäev: puhkepäev

Neljapäev: 1tund 45 min aktiivne kõnd + võimlemine 10min ja venitusharjutused. Kuna ma võimlemise esimese hooga unustasin ära, siis aja arvestusse läks ainult kõnd. Ette nähtud ajaga kõndisime Priiduga 11,2km ja kaloreid kulus 675kcal. Keskmine kiirus oli 9:23min/km ja keskmine pulss 119.

Reede: puhkepäev

Laupäev: 12km ühtlases rahulikus tempos jooks (SLS kuni 145 lööki/min) + 2x30m põlvetõstejooks + 5x100m rütmijooksud + venitusharjutused. Kokku kulus aega 1 tund 37 minutit. Energiakulu oli 868kcal, kokku distantsi pikkuseks sai 13,22km.
*12km jooksu keskmine kiirus 7:19 min/km ja keskmine pulss 141.
*5x100 rütmijooksude keskmised: 6:16/151, 6:44/153 (metsatukas, GPS pani villast), 5:39/146, 5:28/150, 5:13/158

Pühapäev: puhkepäev

Kui trennid sai ilusti tehtud olenemata ringi tuuseldamisest, siis söögi pool nii roosiline pole. Ausalt ma ei julgenud täna kaalule minna. Kuna on Mareku sünnipäev ka, siis ei tahtnud hommikul end selle kaalunumbriga morjendama hakata. Kindlasti on see kõvasti suurem, kui eelmine nädal. Ja ega ma peale puhkuselt naasmist pole ka midagi tarka teinud, et toitumist tavarutiini tagasi saada :( Ah, see teema teeb mind praegu kurvaks, nii et ma ei räägi sellest enam.

Mareku sünnipäevast nii palju, et kingiks sai ta meie poolt sümboolselt ühe väikse lego, aga tagantjärgi saavad nad Margusega kahe peale mänguväljaku. Ei hakanud tellima kuskil, vaid laseme kohalikel meestel teha. Saame enda soovide järgi ja soodsamalt ka :) Pidi ilusti Marguse sünnipäeva ajaks valmis ka saama, nii et hoiame pöidlad pihus :)

Aga lisaks kingitusele, käisime täna ka veel kinos ja Viljandi järve ääres mänguväljakul. Kauplesin Regiina ka oma lastega kaasa. Nii sain mina oma jutustamisvajadust rahuldada ja lapsed said endale uued sõbrad, kellele on nüüd vaja kohe varsti külla minna :D :D


Järgmine nädal on juba Saadjärve jooks, mis jällegi kutsub oma tõusude ja langustega, mmm.... (loe eriti sarkastilisel toonil :D). Aga elame üle! Loodetavasti :D Ja augustikuust on meil juba uued väljakutsed pereringes kui ka koos nendega, kes tahavad meiega ühineda (kirjutan neist juba homme või ülehomme).


Comments