Nädala kokkuvõte 31.07- 06.08

Eelmine nädal sai trenni natuke rohkem, kui kava ette nägi. Aga kõik "üleliigne" kogunes ühe päeva peale, seega väga hullu siin pole midagi :D Aga teate, ma ei viitsi teile üht korralikku nädala kokkuvõtet teha. Seega täna siin mingeid detailseid km aegu ega pulsse ei tule. aga üldjoontes siiski saab kirja pandud.


Esmaspäeval oli puhkepäev. Peale Saadjärve jooksu oli see ülivajalik. Oleks isegi rohkem, kui üht päeva vist vajanud, et täielikult välja puhata, aga teistpidi oli just hea, et teisipäeval jalaga tagumikku virutasin ja nädala esimese trenni ära tegin.

Teisipäeval käisin jooksmas. 8km + pudinad (harjutused-kiirendused) peale. Pulss püsis ilusti seal, kus pidi, aga jalgu konkreetselt vedasin järel. No nii pakud kui üldse olla said. aga tehtud trenn sai ja südamerahuga läksin kolmapäevasele puhkepäevale vastu.

Neljapäeval oli ülimõnus trenn. Sellest kirjutasin SIIN täpsemalt, seega ei hakka rohkem uuesti lahti kirjutama. Sain motivatsiooni kõvasti ja enesekindlust, et pole ikka nii hull seis, kui Saadjärve jooksul tundus.

Reedel puhkasin ja laupäeval käisime Priiduga (ja Margusega, kes kärus) kahetunnisel kõnnil. Korralik tempo oli peal ja peale kõndi oli paar kiirendust ka. Kokku kõndisime 14,65km. Hästi mõnus oli!

Pühapäeval oli meie terviseblogijate kokkutulek. Sellest võid lugeda SIIT. Kolm trenni sai tehtud. Ühesõnaga korralik koormus kehale.


Kaalust ma ei tea jätkuvalt midagi. Peale seda, kui ma temaga suhted katkestasin, sai patarei ka tühjaks ja uut ma pole ostnud veel. Aga ostan varsti ära, kuigi ilma numbrit teadmata on ütlemata tore elada. Tegelikult ka. Aga pikas perspektiivis ma ei tea, kui kaua ma nii kaalutõusuta välja vean. Muidugi võiks ju mõõdulindi otsida ja iga nädal end mõõtma hakata. Tegelikult see olekski päris hea mõte.

Järgmine nädal tuleb jälle üks tore nädal - Rakvere Ööjooks on tulemas. Poolikut jooksen see aasta. Enne seda tuleb muidugi nädal (ja sellega kaasnevad trennid) üle elada. Priit jälle tööl ka sellest nädalast, seega üks abikäepaar vähem ja aega tuleb jälle veidi rohkem planeerida. Varsdti lähen ise ka tööle, aga sellest ma ei taha veel rääkida :D :D


Comments