Siis kui meil on igav .... (pildipostitus)

Mis sa teed reede õhtul, kui pere meespool pole veel töölt koju tulnud, õhtusöök on ära söödud ja õues on hullult hea ilm? Eks ikka pilte. Panen teile siia ühe portsu võtetest, mis hästi välja kukkusid ja mõne, mis nii väga hästi välja ei tulnud ka :DAlgas lugu sellega, et Margus tahtis õues mängida. Seni, kuni ta ringi tatsas mööda õue, tegin mina natuke planku, kükke ja väljaasteid. Kui juba teha trenni, siis tuleb ju pilti ka teha. Kuna parajasti jõin natuke noccot ka, siis võtsin truu "trennikaaslase" ka pildile.

Kuna see päikeseline ilm oli lihtsalt nii mõnus ja jäi piltidele veel mõnusamalt, siis kutsusin teised ka meie juurde ja pakkusin välja pildistamise idee. Algul oli muidugi moss-moss, sest kes ikka tahab neid igavaid perepilte teha. Ei tahtnud minagi. Seega tegime hoopis väheke raskemaid võtteid ja poose.
Kõige pealt katsetasime püramiidi teha. Panime telefoni taimeriga valmis ja siis oli 10 sekundit, et poos valmis panna. Nalja sai omajagu ja Margus üritas ka ikka end kuidagi püramiidi ära mahutada :DKui juba jõuvõteteks läks, siis tegime läbi kõikvõimalikud kooslused, mis pähe tulid. Lastel oli nalja nabani, sest ega me igapäevaselt muidu selliseid poose ei võta. Näiteks polnud Marek minu kukil juba aastaid käinud. Ilmselgelt oli tal ka hirm nii kõrgel olla :D
Silda üritasime ka kõik teha. Igaühel tuli omamoodi see välja, aga kõik üritasid vähemalt. Ma ise suutsin nostalgitseda ühe korraliku silla maha saamisega. Põhikoolis oli see mul väga hästi käpas. Suutsin isegi püstisest asendist vabalt silda lasta ja spagaati ka teha, aga enam pole seda painduvust :D


Margus muidugi sai asjast natuke peegelpildis aru, aga silla kuju andis välja ikka. Tegi nii kaarsilda kui lihtsalt sirget pulka :D Käis ja katsetas ka mitu korda, nagu kõik teised.


Pärast murupealset rööprähklemist läksime batuuti piinama. Kordamööda hüppasime ja tegime pilte. Täitsa ära väsitas nii mind kui lapsi. Peale batuudivõtteid otsustasime tuppa puhkama minna. Ikkagi korralik 45 minutit sai üht ja teistpidi end painutatud.


Peale tuppa minekut algas kõige naljakam osa pildistamise juures - untsu läinud piltide üle naermine. Küll tuli pilte, kus pead ei ole või ilmed on täiesti valed. Ka klõpsu sai mõnikord tehtud täiesti valel momendil. Nendest olenemata tulid, nagu näha, mõned eriti ägedad võtted ka. Nüüd tuleb mõtteid koguda, et augusti lõpus päris fotograafi juurde minnes oleks mingeid ägedaid ideid peas. Tulemas järjekordne spordipiltide pildistamine, et oleks ikka blogisse uusi pilte ka panna :)


Comments