Spordiblogijate/terviseblogijate kokkutulek!

Eile oli nii äge päev! Tõesti, võib öelda, et selle päeva võib suve erksamate päevade hulka kirjutada! Ma tulin kodust ära enne kella kümmet hommikul ja sain koju tagasi enne kella kaheksat. Iga minut selle aja vahepeal oli sõnu kirjeldamatult äge ja ma sain aru, et selliseid päevi tuleb veel ja veel korraldada. Eile oli meie tervise- trenni- ja kaalublogijate kokkutulek!

pilt: Margit Partei 
Ürituse korraldamine hakkas juba juunist, kui EBAl (Eesti Blogiauhindade jagamine) meil nii tore õhtu oli kõik koos. Kuna keegi väga suure huviga ohjade haaramisest huvitatud polnud, siis mina (kes ma Kabala Tervisepäeva korraldamisest hamba verele sain) võtsin juhtimise enda peale. Tegime küsitlused, et kus, millal ja kui kaua võiks asi toimuda. Kui need oli paigas, sai juba edasi arutada, mida teha.
pilt: Margit Partei 
Kohaks valisime Viljandi linna. See väike, ilus linn keset Eestimaad on just selline, et kellelgi pole ülipikk maa sõita ja päris mitmel oli Viljandiga muid seoseid ka, kui vaid see, et täna kokkutulek seal on. Ajaks panime 6 tundi, aga tuli välja, et sellest on meie jaoks ikka ulmevähe :D Lahku läksimegi pigem hilise kellaaja tõttu (kojusõit võttis ka oma aja ja energiavaru), mitte, et jutt otsa oleks saanud. 

pilt: Cris
Päeva nägi välja meil selline: Esmalt tegime trenni Viljandi MyFitnessis. Kuna meil endal ju mitu treenerit blogijate seas olemas, siis kasutasime neid muidugi ära. Esimesena tegi meile trenni Kati. Ta tegi meile Piloxing´ut. Väga äge trenn! See poksimise osa oli rohkem minuteema ja mõned harjutused olid vaadates nii lihtsad, aga tehes sellised killerid, et käed kukuvad otsast ära :D 

pilt: Margit Partei 
Teise trenni tegi Laura. Tema tegi bodypump´i. Ma olen varem seda ka teinud, seega see nii uudne ei olnud. Aga üliäge oli küll! Ta käis vahepael meie vahel ka ja utsitas täiega pingutama. Ühesõnaga mõlemad oskavad oma tööd täie raha eest ja mul tuli kohe tahtmine uuesti sügisel rühmatrennis käima hakata (suvel pole meil siin ju midagi).

pilt: Margit Partei
mina ja Regiina

Viljandi MyFitness oli nii kena ja lasi meil tasuta trenni teha! Meie soovitud kellaajal oli saal tühi ja nii see võimalus meile sülle langes. Suur aitäh neile, sest selliseid tingimusi, nagu seal, me ilmselt mujalt Viljandist poleks saanud. Korralik peeglitega saal (sai iga nurga pealt enda asendit kontrollida), tehnika ja mikrikasutusvõimalus, valgustusega mängimise võimalused (Laura pani meile venitusteks hubaseid värve), suur pesuruum jne. Saali minnes nägime ka jõusaali osa ära ja hirmus tahtmine tuli seal koha peal trennis käima hakata. Saaks kellegagi autot jagada, siis oleks käpp küll (üksi sõitmine muutuks veidi kalliks). Seega kohalikud minge trenni, suvel suhteliselt hõre ka seal kasutus ja on hea võimalus kõike rahulikult uurida ja harjuda ;)

pilt: Margit Partei
mina ja Cris 
Trennis janukustutaja ja energiaandjana toetas meie ettevõtmist Vitamin well spordijoogiga ja Nocco jookidega. Seda spordijooki ma polnud varem saanudki. Hästi mõnusa, maheda (veidi magusapoolse) maitsega oli. Minu kahjuks oli seal suhkur sees (varem ei lugenud, deem), aga see mind väga ei morjenda, sest mu suhkruvabadusel on üks erand - võistluste, trennide ajal võin sellega seotud tooteid tarbida (isegi kui sisaldavad suhkrut). Noccod olid täpselt nii head nagu ikka. Õnneks saadeti meiel Tropical maitset, mis oli enamuse osalejate arvates parim Noccodest.

pilt: Margit Partei
mina ja Mariliis 
Edasi läksime randa piknikule. Muidugi täpselt sel hetkel, kui me kõik asjad laiali laotasime, hakkas vihma sadama. Vaatasime, et kaugel on üks rannakohvik, mis polnud avatud. Hiivasime end selle ääre alla varju. Keegi liikus seal majas sees ka ja arvasime, et nüüd kutsutakse politsei. Aga käisin küsimas, kas ikka võime nende katuse all olla ja nende lauda kasutada. Lubati ilusti ja polnud mingit probleemi. Ma ei mäleta, mis selle asutuse nimi oli, aga väga lahked inimesed töötavad seal ;) (asub Viljandi ranna vasakpoolses ääres). Edit: Bangalo on selle koha nimi :) 

pilt: Margit Partei 
Siis algas söömine. Püha vaikusmoment meie seas. Peab ütlema, et terviseblogijatele eranditult meeldib süüa :D Lauale tegin Mareliga hommikul juur- ja puuviljakausid ja ülejäänust suurema osa laual olevast kattis Valio. Saime vanu tuttavaid Profeel´i kohupiimasid ja jogurteid, aga ka mitmeid tooteid, mida varem polnud mina maitsta saanud. Näiteks oli seal kodujuust soolakurgi ja tilliga. See saab olema mu kooli toidupaki sisu raudselt! Nii hea ja mõnusalt soolane. Teine uus ja mõnus leid oli minu jaoks Profeeli proteiinipiimajook. Šokolaadimaitseline (see suhkruta) oli nii hea! Maasika oma mulle ei maitsenud nii väga, aga nagu teate, mulle ei maitse üldiselt maasikamaitselised tooted.

pilt: Margit Partei 
Lisaks saatis PULS Nutrition meile KEX vahvleid ja küpsiseid. Ahh, need on nii head. Ma ise jätsin seekord söömata (suhkruvaba kuu ja värki), aga ilastasin täiega, kui teised sõid. Need on nii head asjad. Üldse PULSi asjad. Mul praegugi kodus üks suur karp batoone ootamas kapi otsas. Käin mööda ja ilastan... Lisaks sai iga blogija endale ühe valgupulbri katsetamiseks. Maitsete jagamisel läks veidi madinaks (nali :D), sest oli eri maitsed ja kes oli juba midagi proovinud ja kes tahtis kindlat maitset jne. Aga saime ilusti jagatud ja minuga naasis koju üks piparmündi-šokolaadi maitseline pulber. Kuna mul topeltšokolaadi oma kapis juba olemas, siis tahtsin uut maitset proovida :)

pilt: Margit Partei 
Kui olime söönud, ennast tutvustanud ja palju palju rääkinud, läksime matkama. Kõndisime ümber Viljandi järve. See maa on 12km pikk ja seega oli päris palju aega, et veel rääkida ja arutada kogu maailma asjade üle. Rajal jagunesime kahte gruppi aegajalt, sest tempod olid veidi erinevad. Aga lõpetasime ikka kõik koos ilusti.
pilt: Mariliis 
Maastik ümber Viljandi järve on just selline, et kõndimiseks ülihea. Saab künkaid ja mättaid ületada korduvalt. Samas aegajalt avaneb nii ilus vaade Viljandi linnale kui ka järvele. Supermõnus rada eriti siis, kui sul on sama mõnus seltskond ümber! 


Edasi nägi päevakava ette koju mineku, AGA kuna meil oli veel sööki alles, siis tegime uuesti pikniku :D Nii palju oli veel rääkida ja kuidagi ei tahtnud ju koju veel minna nii lahedast seltskonnast. Seega rääkisime veel, tegime nalja kõvasti (kõhulihased vajasid peale rühmatrenne veel pingutust :D) ja tegime pilti ka. Pilti tegime üldiselt üritusel suhteliselt vähe ja enamasti Margiti poolt, kes on superäge fotograaf (ma pean ta juurde pildistama mingi aeg minema, sest ta oskab oma tööd väga hästi). Aga kes tahab lisaks piltidele melu "tunda" saada, siis minu FB lehel saab vaadata live´i klippe videote alt, mida ürituselt tegin.

Parim seltskond! 
Enne, kui koju minema asusime, sai kokku lepitud, et varsti juba saame jälle kokku! Minikokkutulek saab olema Rakvere Ööjooksul, sest väga paljud on meist jooksjad ja just sinna jooksma kogunevad. Aga õige kokkusaamise lükkame äkki novembrisse. Ühesõnaga pean vaikselt asja ajama hakkama (kui just keegi ei taha üle võtta seekord, sest mul kooliga ilmselt umbekiire). Aga kes eelmise korra üleskutse maha magas ja on tervise-, trenni-, spordi- või kaalublogija, siis kirjuta mulle ja ma panen su ühte gruppi, kus kokkutulekuga seoses asju arutame ;) 

Igatahes oli meil megasupergigalahe päev! Kahju, et nii mõnigi tulla ei saanud, aga teine kord loodetavasti saavad! On tore, et selle Eesti peal (ja üks ka Soomes) on olemas nii ägedaid naisi, kes on valmis sõitma kohale, et kaks tundi rühmatrennis pingutada ja seejärel veel kaks tundi kõndida ning muidugi koos süüa ja jutustada-jutustada-jutustada!  Aitäh teile!


Comments

  1. Nii mõnus tundus teil seal. Millest te siis koguaeg rääkisite? :D

    ReplyDelete
    Replies
    1. Mõnus oli tõesti :) Rääkisime kõigest - blogindusega seotust, kes keda loeb, spordist, toitumisest, tuleviku plaanidest jne.

      Delete

Post a Comment