Kaalust alla 2.nädal

Teine nädal möödas. Mõtlesin, et ma see nädal olen tublim. Ühtpidi olingi, aga teistpidi mitte nii väga. Trenni jõudsin kaks korda, sest kolm päeva jutti joosta ei tohi :)


Tublim olin selles mõttes, et kui nädala algus kulges veel samas rütmis nagu eelmine (ehk stressilevel taevas ja selle alla toomiseks sobis igasugune toit väga hästi), siis reedel käis mingi nõks minust läbi. Ma isegi ei tea mis, aga enam polnud sellist õgardamise tuju. Õhtul lugesin veel Laura postitust motivatsioonist ja sain magama minna ilma ühegi mõtteta, et nüüd läheks ja sööks. Täiesti kummaline.

Tänaseks õhtuks võin öelda, et see toiduihalus pole tagasi tulnud ja loodan, et ei tule ja. Kas see kadus nüüd sellest, et praktika lõpp terendab (ärge muretsege, kohe tuleb teine peale) või lihtsalt sai kõike nii palju, et ei jaksanud enam isegi söögi peale mõelda. Ei tea. Igatahes on mul hea meel, et saan vahelduseks normaalse inimese moodi mõelda mitte keerelda oma mõtetega kogu aeg toidu ümber.

Selle poolest jälle ma polnud väga tubli, et kaal nädala lõikes tõusis. No päris korralikult tõusis. Lausa nii palju, et 79,4kg oli hommikul kaalul. Aga ma ise pole üldse kurb. Nädala keskel oli see number natuke suuremgi. Üldse see numbri kõikumine 1-2kg pole minu jaoks määrav. Peaasi, et ta iganädalaselt üles poole ei lähe :D Ehk siis järgmine nädal peaks ikka alla 78,5kg olema, muidu on kuri karjas.

Ega te ei pane ju tähele, et see tagurpidi on, eks :D 
Järgmisest nädalast saan jälle veidi vabamalt hingata ja trenni jõuan ka tihedamini. Hakkan uuesti käima jõusaalis lõpuks ja jooksmist kavatsen ikka nädalaplaanis hoida 2-3 korda. Seega ehk siis novembris saab nädala trenniarvuks isegi 3-4 või kui ma hästi tubli olen, siis äkki isegi 5 :)

Enne jooksu selfie :D 
Kui keegi siitkandist vähegi viitsib, võiks hakata koos minuga jõusaalis käima või ka jooksmas. Mu praegune tempo on aeglane nagu tigu. Nii et karta pole vaja. Koos pimedas julgem joosta :D JA jõusaali võiks ikka keegi veel tulla (ma ühe sain juba ära moositud). Kui kellegagi koos käia, siis on eriti niru mitte minna :DComments