Kaalust alla 3. nädal

Teate, kui selline nädal on selja taga, siis võib öelda ainult: Palju õnne! Päriselt ka. Nii head nädalat pole olnud juba sada aastat! Trenni sai teha korralikult, toitumine oli super (v.a üks õhtu millest allpool pikemalt ka kirjutan) ja kaalulangus oli oodatust parem.

Kõige pealt trennid. Kes mu fb lehel või instal silma peal hoiab on kindlasti näinud, et olen sel nädalal ilusti jõusaalis käinud. Mitte et mul jooksmisest kopp ees oleks, aga vahelduseks on tore midagi muud teha. Tekkis isegi mõte, et peaks mõnes pallimängu trennis käima hakkama. Võrkpallis vms. Aga seni kavatsen korra nädalas ise neid pallipäevi teha kindlasti :)

Kokku sai kohalikus jõusaalis käia 2 korda, ühe korra käisimegi saalis harjutusi tegemas ja palli mängimas ning laupäeval käisin Regiinaga Viljandi Myfitnessis treenimas. Sellest kirjutan järgmisel nädalal natuke pikemalt ka, nii et siinkohal pikalt ei jutusta sellest.


Jooksma jõudsin ka ühe korra. Tegelikult oleks täna ka läinud, aga lugege ülevalt. Eile oli killer jõusaal :D Laupäeva hommikune jooks lihtsalt on selline asi, mida ma ei saa ära jätta. Peale nädalat minna sellel varahommikul välja, kus keegi ei liigu ja on täielik vaikus/pimedus on kuidagi maandav. Pealegi ega sa välja minnes ei näe, mis ilm seal on ja ei saa vinguda ka, et peab vihma või tuulega välja minema :D Aga järgmine nädal saan ehk rohkem jooksma. Siis Priit õhtul kodus ka.

Muideks sel nädalal käisin ma jõusaalis koos lastega. Nemad küll mängisid enamuse ajast saalis, aga Mareli ja Marek käisid aparaatidel ka ikka natuke toimetamas. Mareli jooksis lindil nt päris pikalt kohe. Esimene kord läksime, siis ma ei jõudnud neile vahetusjalanõusid kaasa otsida ja olid sokkis aga järgmine kord Mareli juba nõudis jalanõusid, et parem joosta oleks :D

Toitumise osas jätkus mu "mul pole isusid" eufooria kuni neljapäevani. Sain veidi varem koju ja tekkis selline auk, kus oleks pidanud õppima, aga aju ei võtnud midagi vastu. Seega istusin diivanile ja puhkasin natuke. Oi, see oli viga. Nii kui sinna diivanile istusin ja teleka käima panin, hakkas ajus vana tuttav stsenaarium jooksma. Isutas ühe asja järele, siis teise. . Ühesõnaga liiga palju vaba aega oli inimesel ja kohe läks lolliks :D Lõppes see sellega, et suutsin vaevu vastu panna, aga sain hakkama.

Aga siis tuli reede. Tuli oodata mitu tundi kodus enne, kui spordisaali saaks minna, aga eilsed isud olid kõik alles. Nii kaua suutsin vastu panna kuni kuskil 16 ajal viskas katus ära ja nö "õhtusöök" venis paar toidukogust suuremaks, kui oleks pidanud. Õnneks saime õhtul trenni minna ja seal rahmeldades sain kõikidest isudest lahti ja veel siiani pole need tagasi tulnud (sülitasin nüüd korralikult kolm korda üle õla).

Ja nüüd nädala parim osa - pühapäevane kaalumine. Ma natuke põdesin seda kaalumist, sest kunagi ei tea, mis sealt tulla võib. Reedel käisin ka kaalul ja seal ei olnud veel midagi ülirõõmustavat minu jaoks. Aga täna numbrit nähes oli vaid rõõmus. Vaadake ise pildi pealt ja ütelge, et te poleks rõõmus. Projekti ajal on praeguseks alla võetud 2,9kg. Kolme nädala kohta täitsa hea tulemus :)


Järgmine nädal tuleb sama tubli olla! Tuleb küll isadepäev, aga usun, et kui ma piirdun samamoodi ühe söögikorra lõdvaks laskmisega, nagu see nädal, ei juhtu sellest mitte midagi. Peaasi, et see jääbki vaid sellesse ühte toidukorda ja noh, eks päris tervet kringlit ka ei tasu nahka panna. Nii et kes mind hoogu sattumas näeb, lugege sõnad peale ;)


Comments